Wpis z mikrobloga

Czołem Mireczki
tl;dr: Zostałem wyrolowany na 100zł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Szanowny jegomość wielokrotnie potwierdzał, jakoby sprzedawany przez niego wzmacniacz (świeżo wyciągnięty z samochodu po którym Niemiec nadal płacze) był w pełni sprawny, lecz okazało się wręcz przeciwnie... dostałem kilogram złomu za 100zł... Jegomość obiecywał wymianę sprzętu na sprawny, ale jak widać na załączonym obrazku... rozmowa się nie klei..
Jako, że OLX na pojedynczego oszukanego ma wyj...ane (zgłaszałem sprawę dokładnie wtedy, kiedy obiecywałem), może drogie Mirki pomożecie mi zablokować oszusta? Po co więcej ludzi ma się na niego naciąć?
Link do jego profilu
#olx #januszebiznesu #januszeolx #polak #polakicebulaki #oszukujo
Pobierz lordmatiz - Czołem Mireczki
tl;dr: Zostałem wyrolowany na 100zł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Szanown...
źródło: comment_bebs4hYQax5OdmdRFiAX1b9EJOC3P4nU.jpg
  • 11
@slucham_psa_jak_gram zasilacz komputerowy to top kek? Działa normalnie pod 12V jak akumulator samochodowy... do tweo sprawdzałem na 2 zasilaczach. Wszystko "po Bożemu". Z ciekawości zabrałem nawet jeden z zasilaczy do roboty i sprawdziłem napięcie... ewidentnie wina po stronie wzmacniacza.
@lordmatiz różnica taka że zasilacz to 12v a akumulator 14,4v tak na prawdę. Próbowałeś go chociaż na chwilę podłączyć pod akumulator? W zasilaczu dociazyles linie 5v żeby to działało jak należy?
@vlodek2532 nie podłączałem do akumulatora. Wzmacniacz jest nastawiony na 12V tak jak z resztą chyba cała reszta sprzętu w samochodach. Nie wiem o co chodzi z dociążaniem linii 5V... w zasilaczu połączone są kable Power ON z uziemieniem (bez tego nie odpali) do wzmacniacza podpięte są kabelki +12V zmostkowane pod REM no i oczywiście uziemienie.
Słowem wszystko połączone jest jak należy, a wzmacniacz wywala błąd. Błąd utrzymuje się zarówno przy podłączonym wyjściu
@lordmatiz no właśnie nie jest. Musisz obciążyć linie 5v innaczej taki zasilacz nie będzie sprawny na linii 12v. Poza tym akumulator w uruchomionym, sprawnym samochodzie daje 14,4v a nie 12v jak to potocznie zwykło się mówić