Wpis z mikrobloga

Robię kolejny update w mojej #drogadof1. Na rozmowie z MercAMGF1 dobrze mi poszło, ale jednak ze względu na brak doświadczenia w motorsporcie zdecydowali się wybrać innych kandydatów do kolejnego etapu. Cóż...bywa, trochę mnie to podłamało. Jednak nie poddałem się i cały czas szperałem i szukałem kontaktów, które pozwoliłyby mi trafić do jednego z zespołów F1. I udało się. Za tydzień wizyta w Maranello ( ͡ ͜ʖ ͡) Totalna abstrakcja.

#f1 #pracbaza #praca #rozmowakwalifikacyjna
  • 16
@yoda90: ech, zazdraszczam; praca ciężka, ale pewnie niesamowicie ciekawa no i będzie co dzieciom opowiadać...

kiedys myślałem o czymś podonym, teraz chyba Toro Rosso rozpoczęło jakiś program dla młodych talentów, ale chyba już nie mam szans się załapać. A, i Renault jakoś paręnaście dni temu otworzyło następny etap Infiniti Academy, ale tam to już elity szukają.
akademii młodych talentów


@yoda90: to znaczy? bo wiesz, czytałem to ogłoszenie Toro Rosso i najbardziej liczą się dal nich osiągnięcia ze studiów. Ciężko by było się tam wyróżnić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@seeksoul: Koła naukowe, Formuła Student, publikacje, wolontariat, patenty, prace końcowe związane z zagadnieniami ważnymi dla F1. Tak możesz się wyróżnić + znajomość programów, języków w praktyce. Czasami są pozycje dla graduate albo student placement w zespołach. Ewentualnie kilka lat doświadczenia w pracy jako specjalista. Ostatnio było ogłoszenie na Mechanical Engineering Intership w Ferrari to zgłosiło się na samym linkedin ponad 15 000 osób...