Wpis z mikrobloga

Mirki, Mirabelki takie dziś foto popełniłem.
Fakt aż prosiło się o zamkniecie drzwi w tle... Ale sprzątaczka raczej nie była by zadowolona...

Szczeciński stary szpital, połowa lamp albo nie działa albo wyłączona, stare brudne sufitu, stare krzywe drzwi przez które słychać i czuć co skrywają... I ten napis na drzwiach końca korytarza. Tak wiem filtry i ujęcie z gleby ale takie było założenie...

Co jak i dlaczego zostaje dla siebie. Liczy się tu fotografia.

#szczecin #szpital #szpitalnekorytarze #chemioterapia #rakcontent #fotografia #czarnobiale
Pobierz KLIFord - Mirki, Mirabelki takie dziś foto popełniłem.
Fakt aż prosiło się o zamkniec...
źródło: comment_XOwbpCRL9FKAAvcm8p3JNvhwAldZUs3W.jpg
  • 21
@Kiciket coś kurde w tym jest... Chociaż wyszliśmy już po raz 3? Nie pamiętam bo liczę tylko różowa teraz...

Bardziej szpital w Zdunowie mi się z tym kojarzy. Dziadkowie tam zostawali zawsze. A ja od roku bujam się z łąkotka do wymiany - ale jakieś opory mam ()
@Kiciket nie bardzo wiem do czego poronujesz ale fakt, nowy z wjazdem od tyłu robi robotę... Chociaż i tak szpital onkologiczny w Gliwicach powalił z nóg. Ale tylko raz zabłądziłem ;-)
@dzieju41: @mepps: czujecie się starzy? :) Ja raptem 2 i 12 od Was różnicy. A rodzony kurde... w kolejowym chyba szpitalu byłem. Nie wiem w sumie, musiał bym podpytać teraz, ale zawsze pisałem urodzony w Szczecin... jest/był kolejowy?