Wpis z mikrobloga

@icqFDR: Daytona 116500 jest bardziej stabilna od btc XD
@looklikelance: @krzychmiel: Przez takie komentarze mi się odechciało wrzucać cokolwiek z mojej kolekcji na wypok.ru. Wrzuciłem kiedyś fotkę jednego z tańszych Rolków podczas spacerowania po lesie, a po odswieżeniu strony dostałem 20 komentarzy typu ALIEXPRESS POKAZ PAPIERY POKAZ PUDELKO WRZUC FOTKE DEKIELKA ILE ZARABIASZ XD
@niedlapsa: Dziwisz się? Wystarczy, że ktoś wrzuci zdjęcie auta wartego więcej niż ~50k (nie mówiąc już o tych za kilkaset), to zaraz komentarze:

Oddaj tacie kluczyki.

Ile tata zapłacił?

Jak można dać tyle za... (marka samochodu)

Za tyle to miałbyś...


Jeżeli są tu ludzie, którzy wypisują bzdury typu "nie ma sensu kupować samochodu droższego niż 20k", to nie jest niczym nadzwyczajnym, że łapią ból tyłka jak ktoś wrzuci fotkę zegarka wartego
@zakola: Ze względu na jakość zdjęć, nie da się ocenić czy oryginał, ale patrząc na liczby wygrawerowane na bezlu, wydają się one wypełnione białą farbą co jest standardem w fejkach, ale jak mówię, za słabe zdjęcia by ocenić.
@niedlapsa: a przez ciebie zamowilem sobie bialego explorera 2 jeszcze xDD bo mi się mega podobało to zdjęcie w śniegu. I nie mam jeszcze żadnego z datownikiem

teraz do szafy na 20 lat zeby znaczki na tarczy zżółkły