Wpis z mikrobloga

@macio32155 te takie w tubkach jak od pasty do zębów, z narysowaną krową która wygląda jakby była na haju? ( ͡º ͜ʖ͡º) strasznie słodkie, zawsze chciałam żeby mama mi kupiła i nigdy mi nie kupowała i jak raz koleżanka dała mi tego spróbować to już więcej tego ohydztwa nie chciałam ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Pamięta ktoś może paluszki takie w czerwono-przezroczystym opakowaniu po ~60gr? Kilkanaście lat temu widziałem je (oprócz w sklepiku szkolnym ofc) w leviatanie przez jakiś czas , ale znikły i do tego czasu szukam ich :( grubsze niż lajkonikiem, bardziej spalone , jakby mniej napowietrzone
  • Odpowiedz
@whiteglove: tak dokładnie to, ja to mogłem jeść i jeść to mleko z tej tubki, ale odpuściłem gdy zaczęły mi zęby bolec i mama mnie przestraszyła ze mi wszystkie zęby wypadną xd
  • Odpowiedz
@macio32155: u mnie w podbazie kolo ze sklepiku sprzedawał "bułkę z serem" czyli taka duża miękka bułeczka z grubym plastrem sera, podgrzana w mikrfalii i zalane keczupiksem, koszt 2 zł. Najlepsze, że dawał na krechę i już od dzieciaka długi miałem...
  • Odpowiedz