Wpis z mikrobloga

@Puter: jak ktoś będzie chciał siłą ograniczać moją wolność, czy wolność kogoś innego, to proponuję to samo, co w innych takich przypadkach przewidzianych przez prawo - ograniczenie jego wolności: deportacja, kara grzywny, więzienie, kara śmierci* - w zależności od stopnia przewinienia.

* tego w prawie u nas nie ma, ale uważam, że być powinno, np. za terroryzm.

Ja nie jestem z tych, którzy chcą traktować islam ulgowo ( ͡~
  • Odpowiedz
A to że dziesiątki zygot często samoistnie zamierają w ciele kobiety podczas jej życia bo tak działa natura to już nie ma znaczenia.


@witamina_m: a dlaczego zabijanie ludzi jest zakazane, skoro codziennie tysiace umiera naturalnie?
Twierdzisz, ze to bzdurny argument, ale to nie jest prawda.
Dla katolika czlowiek zaczyna sie od poczecia.
Nie wartosciuje - czy juz czuje, mysli, moze tanczy albo spiewa czy moze zarabia sam
  • Odpowiedz
@ChytryPredator: czyli trzeba akceptować co robią koledzy imigranci
bo jakże tak zabraniać im tego co zabrania nie nasza religia ale kultura

jak można powiedzieć komuś, że nie może tak robić, bo to niestosowne (z tego czy innego powodu) ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
a jeśli ateiści mieliby analogiczną zasadę "wierzących upominać" i przy każdej możliwej okazji wytykaliby kwestie związane z Twoją wiarą?

- "Idę do spowiedzi przed Wielkanocą"

- "Nie powinieneś tego robić, mam obowiązek cię pouczyć, że nie ma żadnych dowodów na istnienie Boga, a religia to wymysł społeczny ludzi. Odpuścisz sobie spowiedź, czy mam mówić dalej?"


@Racjonalnie: Akurat z doświadczenia wiem, że często w ten sposób postępują. Rzadko zostawiają słowa tego
  • Odpowiedz