Wpis z mikrobloga

@motaboy: chodzi mi o to że chciałbym doświadczyć tych plaż itp ale nie na zasadzie siedzenia w zamkniętym ośrodku i nic więcej. Chciałbym się przejść po mieście ze świadomością, że nie Czaja się tam szajki miejscowych murzynow czekających na obcokrajowców.
  • Odpowiedz
Chodzi mi o to żeby było jak najtaniej i przy okazji żeby jakiś terrorysta czy inny barabasz nie uciął głowy?


@BaronGaultier: Jesli chcesz miec tak tropikalne widoki jak ze zdjecia, to musisz leciec poza Europe. W dobrej cenie jest Tajlandia, Dominikana.
  • Odpowiedz
@motaboy: W Egipcie też nie ma takich plaż. Egipt mniej wiecej ma takie plaze jak na zalaczonym obrazku, nie zobaczysz tam zadnej zieleni i palm.

Jesli chodzi o najtansze lokalizacje z bialymi plazami o duzej ilosci zieleni z Polski to Tajlandia i Dominikana na dzien dzisiejszy swięca triumfy. Oczywiscie lokalizacji tego typu jest duzo, ale o równiez duzo drozszych.
Dentka7 - @motaboy: W Egipcie też nie ma takich plaż. Egipt mniej wiecej ma takie pla...

źródło: comment_ologZ2JYU7d1svEjnh8XVYUiy4dXF5N2.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@BaronGaultier: Potwierdzam - takie obrazki raczej nie do zdobycia w Europie i Afryce Północnej (Grecja, Malta, Egipt, Tunezja, itp...).
Ja kojarzę podobne widoki w Tajlandii, ale taki biały piaseczek to już pewnie Dominikana, wspomniany Zanzibar...
  • Odpowiedz
@motaboy: Nie ma... Nawet nie ma o czym dyskutować. W Egipcie nie ma takich plaż.

Zdjęcie z Ali Baba Palace w załączniku. Zreszta nie ma znaczenia jaki hotel czy miejsce z Egiptu podasz jako przyklad, maksymalnie na co mozesz liczyc w Egipcie (i innych krajach z tego regionu) to na kilka palm w odleglosci 30 metrów od wody (zasadzonych przez hotel, i to nie palm kokosowych, a palm daktylowych). Te
Dentka7 - @motaboy: Nie ma... Nawet nie ma o czym dyskutować. W Egipcie nie ma takich...

źródło: comment_eWqOMduXFlHGOzp5pmbqQ4EYmfyi2Ckr.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@BaronGaultier ogólnie Azja południowo-wschodnia obfituje w ładne plaże, tylko trzeba poszukać dokładniej, Tajlandia, Malezja, Sri Lanka. A po drugiej stronie Karaiby. Dominikana nie jest droga, a ma kilka fajnych plaż, w szczególności na półwyspie Samana. Tez zależy, czego szukasz poza plaża :) Imprez, jedzenia, zwiedzania, czy wszystkiego naraz :)
  • Odpowiedz