Wpis z mikrobloga

@Lysyn: Nieważne czy longa czy shorta i czy się uda czy nie. Błędem było że zrobiłeś to w emocjach. Bo wzrost był nigdy nie graj w ten sposób, nie na emocjach a na chodnych analizach
  • Odpowiedz
@cyberpunkbtc: no masz rację to był jeden z moich najgorszych dni na krypto
chyba powoli trzeba powiedzieć pass lub zmniejszyć kapitał i hold po prostu
kiedyś w listopadzie , grudniu to było to
teraz same gówniane ruchy nie wiem co się ze mną dzieje
  • Odpowiedz
@Lysyn: Bo grasz na emocjach. Robisz dokładnie to co chcą spekulanci. Działasz na podstawie ruchu ceny a on jest właśnie robiony po to żeby ludzie na jego podstawie reagowali, wtedy się nagle okazuje że powinieneś zrobić inaczej cena w drugą stronę zaczęła lecieć.

Rynek rusza ceną ty w dół lekko na podstawie tego np sprzedajesz i wtedy on idzie mocniej w górę . Ten pierwszy to był fake abyś sprzedał, ;)
  • Odpowiedz
Cena znowu spadła i spoko, najgorsze co można zrobić to kupować w pośpiechu przed obawą, że zaraz odleci, w ten sposób alty kupują różni spekulanci, którzy panikuje przy pierwszym lepszym spadku, dlatego aby cena pobiła ath to wzrosty muszą zacząć się spokojnie aby dany instrument nabyli odpowiedni gracze i zazwyczaj są to grubi bo oni mają doświadczenie i wiedzą jak się zachowywać w sytuacjach "kryzysowych"
  • Odpowiedz
@Luk21: widzisz a ja myślę, że frajerzy się już dawno wyprzedali, patrząc po charakterze wpisów na tym forum ;) a i żeby było jasne ten wpis nie ma cię urazić bo mam na myśli ogół wykopowej społeczności, ja już dawno kie czułem się tak spokojnie przy kupowaniu
  • Odpowiedz
zauważyłem pewna zależność, że czym dłużej i mocnej to spada tym bardziej ludzie będą oczekiwać dalszych spadków


@JanuszBizn3su: Ja o spadkach piszę od $11000, jak na razie wszystko się sprawdza. Bańka pękła, rynek został zalany bezużytecznymi szitami i teraz będziemy się z nich powoli czyścić. Nie wiem skąd Ci wyszły wzrosty, pewnie zrobiłeś sobie porównanie do korekty z 2017 i wyszło Ci, że wykresy się pokrywają i musi się powtórzyć. Tylko
  • Odpowiedz