Wpis z mikrobloga

To może być ostatnia okazja aby #!$%@?ć longa na jakiejkolwiek krypto i czekać na moon ( ͡° ͜ʖ ͡°), w każdym momencie, jeżeli ktoś teraz shortuje to musi być niezłym krejzolkiem ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#bitcoin
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Luk21: no jestem względem tego co napisałem, natomiast, jeżeli coś piszę to nie mam na myśli kilkuniowych spadków, wzrostów tylko odwrócenie trendu, które już wtedy nastapiło, mimo że cena była wyższa niż 6k i pomijam fakt, że od tamtego czasu zrobiłem chyba 2 longi i 2 shorty
  • Odpowiedz
@Lysyn: zależy co masz na myśli, pisząc że jebnie jeżeli 7,5k to całekim możliwe jeszcze jest natomiast jeżeli czekasz na 6 z przodu to może to już nie nadejść, a jeżeli się to zdarzy to tylko na chwilę, ja już dzisiaj zakończyłem ostatniego shorta i teraz tylko longi ale jeszcze czekam, meże spadnie te kilka stówek jeszcze
  • Odpowiedz
@cyberpunkbtc: widzisz to twoje zdanie, kogoś kto ślepo patrzy na wykres i widzi spadki od kilku miesięcy i na tej podstawie stwierdza, że dalej będziemy spadać, ja to widzę nieco inaczej i nie piszę na pierwszej lepszej górce że będziemy lecieć na moon, by na następny dzień kiedy spadnie pisać, że trzeba wszystko sprzedać, tylko konsekwentnie trzymam się swojego zdania, bo jak pisałem nie interesują mnie chwilowe wzrosty/spadki, co nie
  • Odpowiedz
@Lysyn Ustalaj sobie stop lossy, lepiej stracić mniej i mieć okazję wejść w dołku niż patrzeć na wykres z nadzieją, że wróci.. czasem wraca a czasem nie.

P.S: Żaden że mnie trader, ale akurat to jest uniwersalna porada :)
  • Odpowiedz