Wpis z mikrobloga

Haha z każdym kolejnym artykułem o GURALU mieszane są totalnie fakty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czytałem już między innymi, że transmisję z 12-sto latką oglądało 30k ludzi a teraz piszą, że dziewczyna która się nie chciała rozebrać miała 13 lat i życzył jej zgwałcenia (chodzi o shot z Martyną) xDDD


#danielmagical #gural #patostreamy #polskiyoutube
Balwanekiplatki_sniegu - Haha z każdym kolejnym artykułem o GURALU mieszane są totaln...

źródło: comment_2KjZhSFKSXCRb3LVDuY2C3sIUhOLeDVR.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Balwanek_i_platki_sniegu: i tutaj widac kto naprawde zainteresował sie przez wykop, a kto widząc, ze dany artykuł innego serwisu cieszy sie popularnością p----------l to do siebie, a im wiecej osób p-----------o tym wiecej zostało pomieszane, nikogo na wykopie pewnie to nie smuci XD
  • Odpowiedz
@Kuracyja: serio? właśnie zerknąłem
"Gural" namawiał dziewczynki do obnażania się na oczach innych użytkowników. Zapewniał je, że rozmawiają prywatnie. Kiedy dzieci odmawiały "Guralowi", ten stawał się jeszcze wulgarniejszy. Jednej dziewczynce życzył, aby została zgwałcona."
- z tego wynika, że dziewczynce, która odmówiła obnażania, życzył, żeby została zgwałcona. to właśnie mowa o Martynie, jej nie namawiał i nie jest "dziewczynką",
- kiedy odmawiały obnażania wyzywał? jest choć 1 taki szot?
- "namawiał do obnażania na oczach widzów". akurat z tą 13 latką zakrył podgląd, więc jak miała się obnażać na oczach widzów?
- poza 13-latką znam jeszcze tylko 1 szot z obnażaniem (odsłoniła majtki) - i nawet ten przypadek się nie zgadza, bo jej akurat nie zapewinał, że sa
  • Odpowiedz
@Kuracyja: > przekręcony szyk zdania.

tylko, że "ten przekręcony szyk zdania" ma taką wymowę, że obnażały się na oczach widzów (większa sensacja), a nie że namawiał na oczach widzów.

Mówię, chyba, że są inne przypadki, o których nie wiem.
Jak nie ma to historia standardowo podrasowana.
  • Odpowiedz