Wpis z mikrobloga

Jak ktoś pali pieniędzmi w piecu a chciałby się porozbijać wirtualnie jakimś samochodem to polecam Wreckfest. W grze zasiadamy za kierownicą obitych samochodów i bierzemy udział w wyścigach na torach asfaltowo-żwirowych. Możemy też stawać do zawodów tzw Destruction Derby czyli totalnej rozwałki gdzie naszym zadaniem jest przetrwać jak najdłużej jednocześnie eliminując jak największą liczbę przeciwników. Gra jest miodna pod względem rozrywki, rozbijanie samochodów sprawia dużo radości a przeciwnicy potrafią być bezwzględni. Na uwagę zasługuje model jazdy dający się rozsądnie wyważyć między symulacją a jazdą czysto rozrywkową, pozwalający na wykonywanie tzw manewru PIT czyli uderzenie samochodu przeciwnika jadącego przed nami w tylną część samochodu z boku, tak aby przeciwnik stracił panowanie nad pojazdem. W grze można kupować "nowe" pojazdy a później dokupywać do nich ulepszenia a przed wyścigiem dodatkowo zmienić ustawienia takie jak rozkład mocy hamowania itp. Niedawno gra doczekała się dość sporej aktualizacji w której zmieniono menu gry oraz dodano tryb kariery oraz muzykę. Co prawda gra jest we wczesnym dostępie i kosztuje 150 zł na steamie ale jak mówiłem, polecam tą grę osobom z dużym portfelem.

#gry #wyscigi #wreckfest #demolitonderby #bugbearentertainment #pcmasterrace
meloman - Jak ktoś pali pieniędzmi w piecu a chciałby się porozbijać wirtualnie jakim...
  • 5
@ZmutowanaFrytkownica: Dlatego piszę że polecam tą grę dla ludzi którzy nie mają co robić z kasą. Ja tą grę kupiłem kiedyś w promocji za bodajże 60zł z obietnicą że gra wyjdzie za rok. Tak minął rok 2014, 2015, 2016, 2017 a gra się jeszcze nie ukazała, choć autorzy sukcesywnie dodają nowe funkcje, samochody i trasy do gry. Przy okazji marcowej aktualizacji gra z alfy przeszła w betę - nie żeby to