Wpis z mikrobloga

Odwieczna beka z ludzi mających ból dupy o popularność disco polo w Polsce. Ci ludzie serio myślą, że ta muzyczka pop z zagranicy jest lepsza, mimo że milion razy analizowano już teksty tamtych piosenek, które są na takim samym poziomie jak polskie disco polo a często nawet gorsze. No ale nie, hurr durr tam śpiewają po angielsku to na pewno są głębokie słowa a nie jak w Polsce. Na szczęście większość ludzi ma to w dupie i woli posłuchać czegoś wesołego po polsku, nie dziwi mnie rekordowa popularność disco polo na youtube bo jest to przyjemna muzyczka do posłuchania w szare dni. A hejterzy niech się masturbują pod głębokie teksty Rihanny, Miley Cyrus czy innych gwiazdeczek.
#muzyka #discopolo #pop #oswiadczenie #bekazpodludzi
  • 6
Najlepsze jest to, że reggaeton to dla latynosów jak dla nas disco polo, a i tak nikt nie daje #!$%@?, że desoacito itd bez przekazu bo to muzyka do zabawy, a nie słuchania w deszczowe wieczory
@cavalarz: Narzekanie na disco polo jest jak najbardziej słuszne nie dość że koszmarne teksty to jeszcze złe i niepoprawne użycie syntezatorów w polsce ogółem mówiąc brakuje jakiegoś speca który wiedział by jak robić dobre taneczne kawałki tak aby nie wkurzyć ludzi poza tym specem brakuje też osób które dosłownie umiały by się bawić syntezatorami i miały świetny wokal nie wiem w latach 80 tych był gatunek który nazywał się italo disco