Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Naprawdę - życie bez seksu z "partnerką kłodą" to bardzo złe rokowanie na udany związek.

Jeśli tylko widzicie, że dla waszej kobiety seks jest przykrym obowiązkiem, jest niechętna, stara się was od siebie odsunąć zaniedbując się uciekajcie natychmiast i nie liczcie na to, że Ona się "kiedyś zmieni bo zmądrzeje"! Nie, to nigdy tak nie działa.

Seks bez związku może istnieć ale związek bez seksu, bliskości, intymności, zbliżenia emocjonalnego i fizycznego nie wytrwa długo. Będziecie się z czasem pogrążać w marazmie, złości, będzie w was narastać frustracja i złość. Zaczną się kłótnie i kiepskie nastroje, potem ciche dni :(

...a kiedy zaczniecie walczyć o to żeby cokolwiek naprawić - będziecie tymi najgorszymi

...a jeśli po paru latach takiego gównianego życia obejrzysz się za inną kobietą, zaczniesz z nią choćby rozmawiać - to Ty zdradzisz i będziesz tym podłym!

#zwiazki #rozowepaski #zdrada #malzenstwo #boldupy #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: akado
  • 24
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Ameryki to żeś nie odkrył. Mnie tylko zawsze zastanawia co skłania takie osoby jak Ty do trwania w takich związkach? Nigdy tego nie zrozumiem. Przecież wiadomo, że seks jest ważną rzeczą w związku i należy szukać kogoś kto ma taki sam temperament jak my i ogólnie lubi takie same lub bardzo podobne rzeczy w łóżku co my.
Sorry, ale na własne życzenie zmarnowałeś sobie kilka lat życia to teraz
  • Odpowiedz
@Olivia: To jest częste przy pierwszych związkach, kiedy nie ma się punktu odniesienia. Potem, jeżeli człowiek jest mądry, to jest szybko w stanie ocenić czy coś z tego będzie czy nie.
  • Odpowiedz
  • 1
@wiem_wszystko: ale tu nie chodzi o brak seksu w związku, bo szanuję to że moja partnerka chce czekać do ślubu, oboje mamy przecież do tego prawo.

@Anoncio Owszem. Ale po ślubie może być kłoda i seks raz na miesiąc. Skoro jest wstanie być w związku bez seksu bo czeka do ślubu to bedzie tez w stanie żyć w małżeństwie bez seksu. Oczywiście nie musi tak być. Ale bierz to
  • Odpowiedz
  • 5
@Variv: Ale równie dobrze może być również najlepszą kochanką na świecie-nie przewidzisz tego.

@Anoncio Oczywiście. Jednak nie ma przesłanki świadczącej o jej dużym temperamencie. Natomiast jest przesłanka świadcząca o tym, że jest wstanie żyć i tworzyć związek bez intymności. Oczywiście jesteś dorosły i podejmujesz świadome decyzje. Po prostu pamiętaj, że obiektywnie jest więcej przesłanek świadczących o jej niskim a nie wysokim temperamencie. Tylko tyle.
  • Odpowiedz
@Variv: Owszem, ale może też mieć po prostu zasady moralne, których się trzyma. Nie widzę w tym nic dziwnego, zwłaszcza, że często o tym rozmawiamy i mam pozytywne nastawienie, jeśli mnie rozumiesz.
  • Odpowiedz
  • 0
@Variv: Owszem, ale może też mieć po prostu zasady moralne, których się trzyma. Nie widzę w tym nic dziwnego, zwłaszcza, że często o tym rozmawiamy i mam pozytywne nastawienie, jeśli mnie rozumiesz.

@Anoncio Oczywiście. To jest po prostu hazard. Ale masz prawo do hazardu i podejmowania ryzyka. Po prostu uczyłam Cię abyś nie zakładał, że wygrasz bo to loteria.
  • Odpowiedz