Wpis z mikrobloga

Jaka ta amunicja stockowa do Leoparda 1 jest g------a. Działo 105mm i masa pocisku 4 kg... Pałą waląc o pancerz bym więcej szkód zrobił. Jeszcze to działo z którego pociski lecą losowo 5 m w górę lub w dół. Dawno czołg mnie tak nie frustrował.
#warthunder
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Misjonarzz: No jest. Bo gadziny mają jakiś upośledzony wzór do liczenia energii pocisków. Do tego c-----e modyfikatory do penetracji pochyłego pancerza.
Plus jest taki, że niby pracują nad kompleksoą przebudową apds-ów i apfsds-ów.
  • Odpowiedz
@agablazej: Jak odblokuje ammo i moduły wszystkie to na tym br 7.3 powinienem mieć wszystko na strzał. Taki glass cannon. Gorzej jak mnie losuje z 8.3. Do tego czasu w---w w co drugiej grze
  • Odpowiedz
@Misjonarzz: HESH możesz od razu sobie odpuścić bo nawet to 72kg z FV4005 czasem nie chce zabić... A HEATFS to wcale nie robi teraz jakoś więcej niż APDS, ale na pewno łatwiej podpalić czy wysadzić ammo. Nie przestrzelisz też żadnej przeszkody tym i balistyka jest sporo gorsza.
  • Odpowiedz
@SzlachcicPolny: Odechciewa się grać szwabami na tym BR xD Najlepiej mi się gra na br 6.0-6.3 czyli panthera F,G i jagdpanthera. Przebijesz wszystko, odbijesz sporo a co najważniejsze nie pojawiają się s-------e t-54 gdzie niespodziewane spotkanie face to face to chęć zrobienia alf+ f4. Taką pantherą II mało co się zrobi, chyba że masz pare sekund na przycelowanie. A takie 54 ma w------e bo wystarczy, że po prostu trafi.
  • Odpowiedz