Wpis z mikrobloga

Od około trzech lat wspomagam się kofeiną w postaci kawy i energetyków, na początku piłam jedną kawę dziennie, czasem dodatkowo energetyka.
Teraz 2-3 kawy dziennie i do tego puszka, albo dwie energetyków ;_;
A pod koniec dnia i tak czuję, że przydałoby się jeszcze.
Czy ktoś tu zna jakieś inne sposoby na pobudzenie się? Zielona herbata odpada, mi nie pomaga, próbowałam.

Żarty o #!$%@? w nos mnie nie bawią, dla mnie to naprawdę dość spory problem i nie jest mi do śmiechu ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#kiciochpyta #pytanie
  • 24
@Lim3: Zawsze też możesz sobie porzucić koffeine w shocie. Kupisz w pierwszym lepszym sklepie z odżywkami. Ampułma Napalmu o godz 20 i nie śpisz minimum do 3. Gwarantuję (ʘʘ)
@Lim3: czysta kofeina, guarana lub mocniejsze stymulanty, ale nie polecam iść drogą zwiększania dawek lub mocniejszych stimów bo prędzej czy później odbije się to na twoim zdrowiu. Odstaw na miesiąc/dwa i będziesz mogła zmniejszyć dawki.
@zjembigos: dziękuję, obczaje
@piotr-maszkar: nie zawsze się da ;d
@Sam_Marton: @cyckonauta: @KosmicznyPolityk: @Kotel_: @bartekkk: spróbuję z yerbą, dzięki!
@Olanna: zapomniałam dopisać w poście, dodaję guaranę w proszku do smoothie, jogurtów, trochę mnie to ratuje
@realbs: o tabace nie pomyślałam ;d
@Soothsayer: @KosmicznyPolityk: niestety nie mogę odstawić, ciężko mi się bez tego funkcjonuje, a jeszcze nigdy nie miałam tak intensywnego okresu w
niestety nie mogę odstawić, ciężko mi się bez tego funkcjonuje, a jeszcze nigdy nie miałam tak intensywnego okresu w życiu jak teraz i nie mogę zwolnić ;d


@Lim3: Rozumiem to, sam miałem podobnie, ale organizm się upomni prędzej czy później więc przy pierwszej możliwej okazji polecam detox. U mnie skończyło się zawrotami głowy przy chodzeniu i nieprawidłową pracą serca.