Wpis z mikrobloga

@Fjfjfjft: #!$%@? a nie do pierdla XD wpierw mu musza udowodnić wszystko. A nawet jeśli mu udowodnią ze ta dziewczyna miała mniej lat to przecież do niczego nie doszło. Jestem pewny ze nic mu się nie stanie, jedyne co to zniknie z YouTube i to będzie jedyna kara.
  • Odpowiedz
Tak, bo namawianie dziewczynek, które nie skończyły jeszcze 15 lat do rozbierania się, jest w porządku. Tak naprawdę to wykop jest okropny, że zrobil takie świństwo guralowi, człowiekowi, ktory robił to co kochał i mial swoja pasje na ktorej jeszcze zarabiał. A nie to co Ci wszyscy jego hejterzy na etacie. Zazdrosc level master
  • Odpowiedz
@olya: oczywiście ze nie jest ale patrząc na komentarze to wykopki nie cieszą się z tego ze w końcu go złapali tylko z tego ze będzie musiał iść do „normalnej” pracy.
Te same osoby co wieczór siadały do oglądania jego streamow z bananem na mordzie.
  • Odpowiedz
@Oskarek89: ban yt + #!$%@? łatka pedofila. W świetla prawa chłop jest niewinny jakby nie patrzeć - domniemanie niewinności i tyle. I trochę tak jest, że ludzie piętnowali, żeby komuś się żyło gorzej po prostu.
Nie ujmując, że te jego filmiki były zwyczajnie złe, ale wydaje mi się, że większość to była pod publiczkę robiona, a że chłop miał iq wiewiórki to sobie tak folgował + widzowie podpuszczali i typ spadł
  • Odpowiedz
@olya ja tam nje popieram niszczenia jutiberów ale to co on #!$%@?ł.... Nie wiem co mogliśmy zrobić, samemu wiem jak bolą takie skrajne rozwiązania. Jakaś kara się należała, to bez dwóch zdań.
  • Odpowiedz