Wpis z mikrobloga

Hej witajcie. Jednego patusa mniej proponuję teraz z kulturą postarać się o wypędzanie z YouTube kolejnych patusów. Jak? Każdy nowy materiał czy live wszyscy minusują ograniczajmy im zasięgi, za pierwsze lepsze złamanie regulaminu report i mozna pomyslec o innych rzeczach. Mam dość wchodzenia na yt i ogladania patologii która jest wszędzie. Proponuję zacząć od Isamu któremu wydaje się że jest bogiem i będzie wprowadzał zasady. Oni juz wszyscy sikaja w majty boja sie cokolwiek zrobić..
#gural #isamu #patostreamy
  • 17
@Rozpiertonator ty no nie wiem czy isamu to patus, jedyne co mu mozesz zarzucic to przeklinanie a to robi polowa polaków, to tak jakbyś nazwal połowę polski patusami xddd i nie nie bronie go, ten typ tez mnie #!$%@? przez te dramy w ktorych są grube gigabajty dowodow a tak na prawde nie ma nic ale patologi to mu raczej nie możesz zarzucić ;d
@Naglacholera ma filmy +16 ;)
Zreszta to dzieciak wybiera kogo będzie oglądał a kogo nie. Isamu może mieć wywalone na to kto go ogląda, nie chcesz żeby twoj gowniak go oglądał to go zablokuj czy coś. Nie podoba się jego content to go wyłącz i poszukaj czegoś innego, masz tyle ytberow, do wyboru do koloru ;d dopóki nie lamie prawa to nic mu nie możesz zrobic a z tego co wiem to
@Anty_Chryst: Prawda jest taka, że wielu rodziców ma w dupie co oglądają ich dzieciaki. Potem mają pretensje do wszystkich i wszystkiego, że ich pociechy były narażone na patologie. Tu masz rację. Rację masz rowniez, że nie ma obowiązku go oglądać ale..
1. Równie dobrze nie piętnujmy pijanych kierowców, przecież za swoje piją...
2. Niech przeklinają w radiu, w telewizji, stwórzmy razem nową polską kulturę...
Poza tym mam na tego Isamu wywalone,
@Naglacholera pijany kierowca lamie przepisy jkbc isamu nic nie lamie. A co do telewizji i radia to nie ma co tego nawet porównywać ;) ale jak chcesz to możemy, blowek to wiadomosci w ktorych sie nie przeklina a isamu to film typu pitbull w ktorym co drugie słowo to #!$%@? ;d no i masz, w telewizji tez przeklinaja, patologia, #!$%@? ich xd