Wpis z mikrobloga

GURAL PRZEMOWIL

Odpowiedź YouTube: podtrzymujemy zawieszenie konta.
To jest koniec mojego kanału - 250 tys. subów, na który starałem się tyle lat...
Jaki wniosek?
Na YT sami fałszywi ludzie, zawistni youtuberzy, którym bardzo zależało na usunięciu konkurencji.
Co dalej ? Nie wiem... sam już nie wiem... będę informował czy wpadnę na jakiś pomysł.
Teraz ?
Tragedia i niedowierzanie, że tacy potrafią być ludzie i media. Straciłem wiarę w te pieprzone życie, w tych wszystkich ludzi i w tego całego youtuba.
Najgorsze ?
Ci źli, fałszywi ludzie odnoszą zwycięstwo na cudzym nieszczęściu.
Robiłem rzeczy dla żartu, dla ludzi, dla rozrywki, aby każdy się dobrze bawił na moim streamie.
A co oni teraz ?
Pobawili się... potem zostawili i odwrócili się i zaatakowali mnie z każdej strony jak najgorszego gnoja. Smutne jest to co się wydarzyło i nie ukrywam, że łzy poleciały, ale takie jest życie, że źli ludzie wygrywają z tymi dobrymi. Będę informował... Przepraszam i dziękuję...

#gural
  • 5
@Najsass: gural w ani jednym filmie nie odniósł się do argumentów ludzi nagrywających na niego np. boxdela
zmieniał temat od razu #!$%@?ł o czymś innym by wyszło że on jest niewinny i ogólnie to wporzo ziomek (ʘʘ)
cieszę się że poczwara jak on zginie śmiercią naturalna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Najsass: co on #!$%@?? Z #!$%@? na rozum się zamienił. Skoro on uważa, że namawianie dziewczynek do rozbierania się przed kamerą jest w porządku i że to źli ludzie uwzięli się na kryształowo czystego pedofila, to ja nie mam pytań. Prokuratura czeka, cieszę się, że sprawa tak się potoczyła