Wpis z mikrobloga

#cebuladeals #gearbest

Mirki, czekałem póltora miesiaca na przesyłke z gearbest, wreszcie przyszła - kurier z yodel zostawił ją w drzwiach emergency exit obok domu pod chmurka, zostawiajac kartke w drzwiach ze tam leży. Wydaje mi sie ze paczke przerzucil przez ogrodzenie, projektor ma połamane plastiki w 3 miejscach (ale działa). Co byscie zrobili? Krecic imbe na supporcie ze taki dostalem? Nie chce robic RMA bo znowu bede czekal 3 miesiace. Czy pisać ze w ogóle nie przyszedl? Niczego nie podpisywałem. Czego moge sie spodziewac z ich strony za uszkodzony item?
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@YogiYogi: @BonusMPK: na stronie yodel tracking number jest dostarczony, mam kartke ze przesylka zostala wrzucona za ogrodzenie które mozna otworzyc z zewnatrz bez problemu, kartka tez zawsze mogla sie zapodziac pod dywanem, czy cos? Nie chce być chujem, nie zrozumcie mnie zle - ale RMA odpada bo nie bede czekal 3 miesiecy, a produkt jest uszkodzony wizualnie.

edit: bardzo mozliwe ze zostala przerzucona przez ogrodzenie, bo box lezy
stachuprzytelefonie - @YogiYogi: @BonusMPK: na stronie yodel tracking number jest dos...

źródło: comment_hWIxM1woY7NEQiMcbl51jd0rFfX0mIIG.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@BonusMPK: Jest napisane ze zostawił paczke za ogrodzeniem. Po mojemu została przerzucona. W dodatku produkt jest uszkodzony. W srodku elektronika za około tysiac złotych. Zostawione pod chmurką. Nie wiem jak to rozegrac. Pisac do gear best czy do kuriera?
  • Odpowiedz
@stachuprzytelefonie: napiszesz do Gear best to moze odstaniesz paczke za kwartal i jest duze prawdopodobienstwo ze znowu ten kurier Ci paczkę "doreczy" . Jak złożysz reklamacje ze nie masz paczki to dobiora sie do kuriera. Pewnie sprawa trafi na policje i mogą do Ciebie przyjechac i sprawdzic czy przypadkiem jej nie masz.
  • Odpowiedz
Nie pakują się w więc w fałszywe oskarżenia, nawet jeśli się jakoś zemścisz na kurierze który może niekoniecznie jest winny tym uszkodzeniom to później on lub jego kolega może się zemścić na tobie bo przecież możesz korzystać z ich usług. Tak więc nie warto być chujem bo możesz być tak potraktowany. Przede wszystkim to powinieneś mieć nagrane w jakim stanie dotarła paczka i moment rozpakowania z uwiecznieniem uszkodzeń. Reklamacje w firmie kurierskiej
  • Odpowiedz
Nie chce robic RMA bo znowu bede czekal 3 miesiace. Czy pisać ze w ogóle nie przyszedl?


@stachuprzytelefonie: te paczki wymagaja pokwitowania odbioru czyli listonosz sfałszował twój podpis + uszkodził sprzęt. Genialnie. Twój wybór co z nim zrobisz. Twój wybó też czy założysz spór w bg ( i w razie bezkutecnzosci czy otworzysz spor w paypalu bo chyba przez paypala placiles?)
  • Odpowiedz