Wpis z mikrobloga

Na sezon będzie mi wypadało kupić nowy suport, i teraz się zastanawiam, kupić taki sam czy zapłacić więcej i kupić lepszy? Szczerze nie wiem czym się różni hollowtech sory od ultegry, bo jeżeli tylko wagą to bez sensu( ͡º ͜ʖ͡º) #rower #szosa
  • 24
  • Odpowiedz
@Rivgen: @galonim: bo tak to było. Łożysko się zatarło i korba zaczęła się ślizgać po plastiku. On się potem wykruszył czy wytarł No i zrobił się luz. To już zauważyłem i Wtedy zajrzałem do środka ale zasadniczo już było po wszystkim. Potem jeszcze na tej korbie jeździłem i to się poglebilo ale już miałem to w nosie bo i tak była do wymiany.
  • Odpowiedz
@bibsz: u mnie od sierpnia siedzi BB-R60, jeżdżę przy każdej pogodzie do pracy, na razie jakieś 3000km natrzaskałem i się trzyma. Wiem, że kwadrat gdy się kończy zaczyna "cykać", a jak to rozpoznać w HT2?
  • Odpowiedz
@geuze podobnie jak z kwadratem i ciężej się kręci. Warto raz na jakiś czas, ja to robię co 5-6k wyjąć suport, wymyć stary smar i nałożyć nowy. U mnie tak serwisowany accent bb ex pro wytrzymał 18k i by jeszcze pojeździł trochę.
  • Odpowiedz