Wpis z mikrobloga

Bez kitu wykopowicze ogarnijcie się, #!$%@? wy sobie nie zdajecie sprawy nie wiem jaka tam średnia wieku na wykopie jest, ale #!$%@? jeżeli przez wasz hejt stanie sie komuś krzywda, będziecie pierwsi pociągnięci do odpowiedzialności rozumiecie ? Nie oszukujmy się, kiedyś przyjdzie taki moment oby nie przyszedł, ale kiedyś #!$%@? może dojść do takiej sytuacji kiedy przez wasz hejt jakiś jutuber nie wytrzyma i stanie się krzywda, jeżeli byłby taki moment żebyście cisneli jakiegoś jutubera który by czytał to co wy piszecie w najgorszym momencie kiedy jest mu źle, i zrobi sobie ta osoba krzywde to będziecie pierwsi pociągnięci do odpowiedzialności, jeszcze jeżeli przedtym jakby stałą się krzywda ta osoba by powiedziała o wykop to wykop tamto, mnie cisną to tego nie wytrzymuje i zrob... stanie się krzywda no to przecież to będzie na strimie #!$%@? przez krzywdą będzie powiedziane to to przez to wykop tego, chłopie to przecież #!$%@? przecież przecież niektórzy przecież te osoby z wykopu będą pociągnięte do odpowiedzialności no #!$%@? nie zdajecie sobie z tego sprawy ? Przecież jak się stanie krzywda komuś przez was, to przecież zaraz jest śledztwo zaraz jest dochodzenie i #!$%@? i będą patrzeć co było na tym wykopie, i chłopie zaraz będą jazdy, i każdego po kolei który cisnął po kolei będą #!$%@? kasować, rozumiecie ? A jeszcze #!$%@? nie daj boże media to nagłośnią #!$%@? w telewizji albo gdziekolwiek ktoś to nagłośni, że jest taki serwis wykop i tam ludzie są #!$%@? i potrafią kogoś zniszczyć, to przecież #!$%@? jak to się rozdmucha na wysoką skale to przecież każdy pojedynczo, będzie pociągnięty do odpowiedzialności, także ja nie czaje tego w #!$%@?, no ale oni o tym nie wiedzą nie ? Bawią się #!$%@? jak mogą na tym wykopie, cisną bawią sie #!$%@? czyimś życiem. Nie bawcie się czyimś życiem, bo kiedyś naprawde może stać się krzywda komuś nie przez was, kiedyś naprawdę może stać się krzywda.
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#gural #danielmagical #patostreamy
Piastun_Eo - Bez kitu wykopowicze ogarnijcie się, #!$%@? wy sobie nie zdajecie sprawy...

źródło: comment_Yp4bV3WoQcLsuAbCNrmvyBGbWX4d2eQi.jpg

Pobierz
  • 19