Wpis z mikrobloga

A gdyby tak kastrować księży zaraz po święceniach? Przecież posługa kapłańska to oddanie się Bogu i służba ludziom, wymaga też u katolików celibatu. Taki zabieg znacznie obniża pociąg seksualny (jądra produkują testosteron odpowiedzialny m.in za popęd seksualny), ograniczyłoby to ojcostwo wśród księży (co o zgrozo jest dość powszechne), a także zjawiska pedofilskie w Kościele, przecież do wzwodu potrzebne jest podniecenie (hormony). Brak hormonów=brak podniecenia=brak pociągu seksualnego= brak zachowań niestosownych dla księdza. ( ͡º ͜ʖ͡º)

#kosciol #pedofilia #zdrowie #zarzutka
  • 113
  • Odpowiedz
@neilran Tylko kościół katolicki opracował system ochrony pedofili w sposób systemowy. Zostało to udowodnione przez francuskich dziennikarzy śledczych w 2013 r. Już wtedy dotarli do dokumentów z których jednoznacznie wynikało, iż na tamten czas aż 4 kardynałów było pośrednio lub bezpośrednio zamieszanych w skandale pedofilskie. Mało tego- dotarli do dokumentu sporządzonego na zlecenie jeszcze wtedy biskupa, teraz papieża Franciszka, który miał na celu obronę prawomocnie skazanego księdza. Watykan to jedyny znany mi
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Holenderski_Ser tak oczywiście, bo aborcja na życzenie to niezbyt mądre rozwiązanie i jestem przeciw. Widzę, że nawiazujesz do mojego wcześniejszego wpisu. Nigdzie nie napisałam, że jestem zwolenniczką aborcji na życzenie. Tylko prawa wyboru, jeśli płód jest mocno upośledzony, gdy zagraża życiu matki, gdy nie będzie w stanie sam funkcjonować. To różnica. Jeśli kobieta chce dokonać aborcji na zupełnie zdrowym płodzie, to może lepiej niech się wcale nie rozmnaża.
  • Odpowiedz
@sjasmin: a może ciebie eykastrować, żebyś niestosownych głupot nie pisała? Kobiece przemyślenia czasem budzą we mnie obrzydzenie.
  • Odpowiedz
@sjasmin: tylko #rozowy może wpaść na tak ułomny pomysł. wykastruj faceta bo złożył śluby kapłańskie :D to może tobie po menopauzie cycki uciąć przecież tez ci nie będą potrzebne? :D
  • Odpowiedz