Wpis z mikrobloga

Chcę nieco zmusić Moderację do tego aby w końcu się wypowiedziała i podjęła dyskusję z nami - także więc mam taką małą prośbę:

Jeżeli będziecie coś wrzucać na tag dotyczącego newsów, dyskusji etc. to dołączajcie ten obrazek plus wołajcie do niego naszych Szanownych Moderatorów. Może to w jakiś sposób, gdy zalejemy im skrzynkę na PW zmusi do tego aby w końcu podjęli z nami rozmowę.

Plus tag: #wolnoscdlaanimenawykopie @Moderacja

#anime #manga #animedyskusja
jaqqu7 - Chcę nieco zmusić Moderację do tego aby w końcu się wypowiedziała i podjęła ...

źródło: comment_dailI19hU1X3avE07k4qV5VSHoxEJNur.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

do tego jakieś rajstopyanime postaczanime jakieś inne loliguwno. jeden gość już wyciągnął z czarnej listy tagi związane z tym tematem i było ich więcej niż 4 :p


@GnijacyNissan:
Wiesz co to jest tag główny?
  • Odpowiedz
ie może być tak, że sobie przychodzą i biorą jakiś tag, po czym używają go w sposób ich "widzimisię"


@jaqqu7: O k---a no nie wierze. Zrobili to pomimo tłumaczeń jak debilny to pomysł. Jpdr niepełnosprawni użytkownicy, niepełnosprawna moderacja. Co ja tu ciągle robię...
  • Odpowiedz
@croppz: XD chopie

jakby wasze obrazki się ograniczały do dwóch tagów,


Typie chyba nie umiesz czytać co ktoś do Ciebie pisze. Tłumaczę jeszcze raz tag anime był do ogólnej dyskusji o anime, nie do obrazków. do obrazków był tag mangowpis czy inne tag randomanimeshit. Więc nie wiem jak bardzo ułomnym trzeba być żeby w imię swojego s----------a i nie umiejętności czytania tagów tego nie
  • Odpowiedz