Wpis z mikrobloga

Jak dla mnie kasia dobrze zrobila ze wygadala iz tam cpaja. Ile razy miala byc kamerka w kuchni obiecana a wychodzilo ze nie bylo, bo cpiali i nie chcieli przypalu na wizji by niebiescy wbili. Tak samo ostatnio dziwnym trafem jachimka po przyjsciu z kuchni tak wykrecalo przy patrzeniu w monitor ze typ po chwili zwinal spowrotem. No i te siedzenie na 100h streamie do 8 rano gdzie jaca byl totalnke nawalony a reszta trzezwa pomimo ze wtedy bodajze 3,5-4l wodki wjechaly na pare osob, nawet arsen nie byl nawalany i baobab gdzie to oni padaja pierwsi przy takich ilosciach alkoholu bez wspomagaczy . Szkoda ze z yt zniknely shoty sprzed 1,5-2 roku gdzie jeszcze ozek sie chwalil ze pali blunty z dianelem i kreski leca. A raz to nawet do nich diler podbil i walili bongo przy spiacym lukaszu, a to wszystko full exclusive na streamie gdy ten mial jeszcze 10k subow i przy wizytach ozka fundowal na odlot. To samo gochy, bo cos mi sie nie chce wierzyc ze ona o niczym nie wie odnosnie narkotykow. Na 100% przesiadujac w kuchni przy wiekszej ilosci osob na Urzedniczej widzi jak jest wciagany proszek.( ͡° ͜ʖ ͡°) @daniel-zwierzynski
#danielmagical #rafonix #rafatus #patostreamy #gural
  • 8
@dawidczeta: Pamiętam, tak było tak było. Wtedy jeszcze była legenda Jaca praca i matyczyna gocha (matka Polka). No i melina wyglądała lepiej niż przed remontem. Co do gohy to ja myślę, że ona nic nie ogarnia z tego przepicia. Danielek kiedyś doprowadzi do zgonu goch i Jacy bo dla spaślaka tylko kasa się liczy.

Możemy sobie pisać ale #!$%@? to da :)
@Brabus: na 100h streamie dziwne ze wsxyscy poszli o 8 rano spac do daniela zamiast na urzedniczej. Jakby nie cpali to by zasneli na U2. Tak samo bylo po dzialce jak skorp sie przyprul z agresji wiadomo po czym tez jakos nie mpgli zasnac ( ͡° ͜ʖ ͡°). Aaa zapomnialem dodac ze na tym 100h streamie jak na urzednicza wszyscy wrocili to dziwnyn trafem hadali ze nie
@Brabus: wez sobie trollu zobacz na archive dzien streama gdzie do 8 siedzieli i na margaret konto przelaczyli. Ogolnie nie bez powodu boxdel mowil ze ma na niego haka na temat narkotykow, to samo mahon mowil ze jak byl u niego to tez byly brane narkotyki. A jak z guzikiem robil na starej chacie nocne spanie to jarali maryske. Lecz ty sobie wmawiaj ze on czysty bo tak mowi a na