Wpis z mikrobloga

@SpalaczBenzyny: Tata nie był nigdy za zakazem handlu. Ma poglądy polityczne, które bardziej skłaniają go do oddania głosu na PIS, jednak ostatnie kwestie takie jak zakaz handlu i ta cała jatka z aborcją, oddaliły go chyba od tej partii. Poglądy polityczne nie polegają na ślepym podążaniu za jedną partią, której najbliżej do twoich racji.
  • Odpowiedz
@noniechtakzostanie: Pieprzysz głupoty, przepraszam. Jeśli twoja siostra chce kupić podpaski w galerii, to masz rację, ale może kupi w małym sklepie? Przecież otwarte? Mały sklepik śmierdzi? Mi osobiście też ten zakaz nie pasuje, ale nie piszcie głupot do cholery!(,)
  • Odpowiedz
@Puter: Ale ja nigdzie nie napisałem, że sprawa skończyła się tym, że nie kupiła ich wcale, bo dostała je oczywiście w aptece.
@InsaneMaiden: Trzynastolatka z pierwszym okresem w życiu XDDD
Będziesz cudownym rodzicem, nierozumiejącym procesów myślowych dzieci, ale cudownym.
  • Odpowiedz
@noniechtakzostanie Mimo, że mam malinowe dni bardzo reguralnie i dbam o zapas podpasek i tamponów to bardzo dobrze rozumiem i współczuję Twojej siostrze i tatkowi.

Nie będę nawet wołać tych wybrańców (może przewidzą, że napisałam), którzy sądzą że trzynastolatka, i to bez matki czy siostry, trzyma zapasik przyborów wrazie okresu. Zwłaszcza, że to może być to jej pierwszy okres, którego mogła się nie spodziewać, podobnie jak tato. I nawet jeżeli to
  • Odpowiedz
@Stalowa_Figura: Szkoda strzępić twarzy. Myślę, że mój mem jest idealnym odzwierciedleniem całej tej sytuacji. Jak, komuś się podoba robienie czegoś pod dyktando, to niech sobie robi, ale niech też pozwoli innym sprzeciwiać się tak absurdalnym zakazom. ¯\_(ツ)_/¯
Tata zmądrzał, może dla nich też jest nadzieja. ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz
@SpalaczBenzyny: Wydaje mi się, że wiele osób oddaje swój głos na daną partię, bo nie widzi lepszego wyjścia. Z tym, że ta akurat partia zaczęła sobie za bardzo pogrywać, a sytuacja z siostrą była ogniwem zapalnym. Jednym słowem ojciec był na nie, aż w końcu powiedział *dość*. Jakkolwiek by na to nie spojrzeć, wyborcy pisu zawsze patrzą na czubek własnego nosa i ta lojalność ojca była w naszym domu kwestią
  • Odpowiedz
a co ma PiS do głupoty i braku jakiegokolwiek myślenia w przód twojej siostry?


@j4ace: Żal mi takich jak Ty, co jak im zakazać jeść chleb, to powiedzą, ze przynajmniej bułki wolno #!$%@?ć
  • Odpowiedz
obawiam się, że o to chodzi w tej ustawie żeby małe osiedlowe sklepy sobie zarobiły, a z reguły w takich wioskach sklepy są czynne bo prowadzi je właściciel


@Lapidarny: Tak #!$%@?, wszyscy #!$%@?ą 10km dalej do marketu w sobote teraz w panice i wujowi obroty spadły. Dzieki za ratunek XDD
  • Odpowiedz
żałosna jest cywilizacja i jej ludzie


@j4ace: żałosne jest państwo które mówi mi co mam robić i że w sobote mam sprawdzić czy mam wszystko w domu, bo jak nie to jutro moge mieć #!$%@?.

Super.
  • Odpowiedz