Wpis z mikrobloga

Poziom raka na ostatnich vlogach spowodował że postanowiłem zaktualizować #scenariuszmocnyvlog.

Nie uzupełniałem go bo mi się nie chciało (jak zwykle działo się to samo).

Co do palucha na spuście, to zacytuję Brzydkiego Buraka po pierwsze tu: o kierowaniu broni gdzie indziej niż na kulołap, a po drugie tu: o trzymaniu palca na spuście. W tym momencie czekam na komentarze ultrasów szafy. Czym zamierzacie go obronić? A tak, przecież to była wkrętka ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Dziwne że instruktor tego nie widział i go za to nie wyrzucił.

Ps. Dlaczego nie używa swojego super aparatu, który "kupił" za wiele tysięcy zł, tylko jakiś mały aparacik?

#mocnyvlog tego typu czyli #polskiyoutube
Pobierz cotaangliatoja_nie - Poziom raka na ostatnich vlogach spowodował że postanowiłem zakt...
źródło: comment_km1dV1IC1EdZ1kSmb8WWR5OdTdrBaBEw.jpg
  • 6
czemu kupił w cudzysłowie? Z tego co pamiętam to nie dostał go od nikogo.


@4kroki: Bo nie wierzę że kupił za pełną cenę. Ta recenzja i kilka vlogów przed było takim zachwalaniem tego aparatu że wg mnie to był jakiś deal z sony. Nawet Marian zachwalał i reklamował.

A nie chodzi z nim, bo za ciężki


Za ciężki żeby go znieść z piętra do kuchni podczas jedzenia ostrej chińskiej zupki?
Bo nie wierzę że kupił za pełną cenę. Ta recenzja i kilka vlogów przed było takim zachwalaniem tego aparatu że wg mnie to był jakiś deal z sony.


@co_ta_anglia_to_ja_nie: być może, tylko że on jest psychofanem zabawek sony do dawien dawna, nawet jak nie miał kiedyś szans na żaden sponsoring przy małej ilości widzów

Za ciężki żeby go znieść z piętra do kuchni podczas jedzenia ostrej chińskiej zupki?


No tak, przecież
@4kroki: Czy kupil czy dostal, tego nie wiemy. Jak kupil to za ulamek ceny, ale obstawiam, ze dostal, bo wiem jakie deale jutuberzy robia z duzymi firmami. To samo z pacsafe i innymi product-placementami.