Wpis z mikrobloga

@pawlo74: Nie zawsze resetują , czasem grubas zrobi coś w kierunku w jakim masz pozycje. Ale od czego są stop lossy

Tutaj wchodziłem po 8334

Najważniejsze to nie być łapczywym ludziom chcą osiągać nie wiadomo jakie wyniki a wystarczy 5% dziennie i jest kosmos.
@dla_zabawy: nie mogę w to uwierzyć. Teraz $1K zmiany dziennej nikogo nie dziwi a jeszcze niedawno przez 2 tygodnie przeżywaliśmy jak kiedyś w jeden dzień poszło o $150.
Jeszcze chwila i $10K dziennie to będzie norma.
@pawlo74: tak dobrze to widać na innych krypto np. na lisku gdzie jebnięcia są po kilka zł i sekudne pozniej mozesz być w plecy albo do przodu o kilka stów. Na bitcoin musiał byś dużą kwotą obracać zeby to było widać jak ktoś obraca 1k to tak tego nie zobaczy
Wydaje mi się że docelowo to się uspokoi ale na to trzeba czasu, im mniejszy rynek tym łatwiej manipulować. Spróbuj zatrząść akcjami PKO BP


@dla_zabawy: nie w przypadku aktywów o tak limitowanej ilości. Z czasem na giełdach jest coraz mnie bitcoinów a polskim rynkiem to ja już mogę ruszać. Kidyś jak zaczynałem mogłem o tym tylko pomarzyć. Przyjdą czasy, że na finexie będzie handlować się pojedynczymi bitcoinami.