Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, pomocy. Spotykam się z dziewczyną. Ja lvl 26, ona lvl 20. Jest między nami spora różnica wieki i chyba w tym jest problem, bo mamy różne poglądy. Spotykamy się 3 miesiące, luźne relacje, seksy mocno itp. Ostatnio gadka szmatka o tinderze i mówiła, że dawno temu usunęła bo jest jej ze mną dobrze. Jestem ciekawski i sprawdziłem. Otóż ma tindera i odpisywała mi, bo sobie fejk konto założyłem ( ͡° ʖ̯ ͡°) Niby nic bardzo strasznego ale zapewniała mnie, że nie ma i tego nie robi. Strasznie nie toleruje kłamstwa i tu pytanko. Kopnąć ją w dupę ?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 48
  • Odpowiedz
Ja lvl 26, ona lvl 20. Jest między nami spora różnica wieki i chyba w tym jest problem, bo mamy różne poglądy. Spotykamy się 3 miesiące, luźne relacje, seksy mocno itp.

(...)

Strasznie nie toleruje kłamstwa i tu pytanko. Kopnąć ją w dupę ?


@AnonimoweMirkoWyznania: Przecież napisałeś że luźne relacje i głównie seks. To co się przejmujesz? Baw się z nią dalej, przecież i tak nie zamierzasz z nią być
  • Odpowiedz
Ja lvl 26, ona lvl 20. Jest między nami spora różnica wieki i chyba w tym jest problem,


@AnonimoweMirkoWyznania: Odniosę się tylko do tej części wypowiedzi. To jest spora różnica wieku i problem? Bzdura. Z moją (wtedy przyszłą) żoną poznaliśmy się właśnie jak byliśmy 26/20. NIGDY nie była problemem różnica wieku. Teraz już 2 dzieci, 9 lat po ślubie i ta różnica wieku to zdecydowanie zaleta a nie wada. Nie
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jeśli wkroczyłeś w etap, w którym zaczynasz mieć oczekiwania, to najwyższa pora żeby się rozstać.
Początek związku to zazwyczaj ten czas, w którym motyli w brzuchu jest najwięcej i nie myśli się o nikim innym. Jeśli ona już na samym początku "sprawdza inne opcje" to znaczy, że lepiej nie będzie. Oczywiście możesz ją zmusić (poprzez awanturę lub udowodnienie jej winy) do tego, że ona usunie to konto i obieca
  • Odpowiedz
LuksusowaFeministka: Tu różowa. Człowieku, spotykasz się z dziewczyną od 3 miesięcy, ta Ci mówi, że usunęła tindera, po czym okazuje się, że kłamała a Ty się pytasz czy z nią zerwać? Jak jesteś desperatem, który nie ma do siebie ani krzty szacunku to zostań z nią...

Zaakceptował: akado}

  • Odpowiedz