Wpis z mikrobloga

Ostatnia partia zapasów do humika i jestem gotowy na sezon. Same grube temat z Nikaragui, m. in. Flor de Las Antillas Toro (nr 1 na świecie w 2012 r. wg rankingu Cigar Aficionado, Aj Fernandez Guebernador (nr 1 na świecie w 2014 wg Cigar Journal) oraz Oliva V Belicoso (nr 3 w 2017 wg CA), nie zabrakło także godnych przedstawicieli Dominikany, La Aurora Toro w słusznym formacie oraz La Flor Dominicana. No i oczywiście Tytani z Nikaragui - Perdomo i Padron ;)

#cygara #chwalesie #trafika #wykopsmokersclub
L.....p - Ostatnia partia zapasów do humika i jestem gotowy na sezon. Same grube tema...

źródło: comment_RfTQmQ2lWezSbjIzvkG2WyNZzpCX52pu.jpg

Pobierz
  • 11
@Logotyp: ładna kolekcja, Flor de Las Antillas chyba paliłem. To te z czerwoną nóżką, prawda?
@Logotyp: @wyngorz: też polecam Joya de Nicaragua. A sam paliłem ostatnio małe AVO, miło, lekko, przyjemnie, ale brakło tego... no... wyrazu brakło. Czekam na wiosnę.
@zolwixx: FdLA to te 3 z lewej, zaraz po joya de nicaragua, a dwa pozostałe z czerwoną nóżką również od Aj Fernandeza potężne petardy. Avo będę musiał kiedyś spróbować, bo jakoś obiło mi się o uszy ale jakoś nigdy nic...

Tobie Polecam jakąś dobrą La Flor Dominicana... ta marka to poezja, łagodne w smaku, silne w mocy, mega :)