Wpis z mikrobloga

Zarzucacie streamujacym na YT że są łasi na kasę. Ciekawe kto zakłada kanał i robi filmy nie dla celów pienieżnych. Przeciez to dla nich sposób na utrzymanie się. Wiadomo więcej wyświetleń więcej hajsu. Nikt charytatywnie nie pracuje.

Który z was mirki ma kanał i wyłączoną opcje monetyzacji filmów ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zarzucanie ustawionej akcji z klaunem - okazuje się że akcja nie była ustawiona przez tych trzech typów, wiadomo że pojechali żeby zarobić na oglądających. Co w tym złego? Przynajmniej wpadli na fajny pomysl jakiego na polskim YT nie było..

#patostreamy #polskiyoutube
  • 11
@revoolution: jest taki typ, co streamuje Tibię po 5-6h codziennie i specjalnie nie ma opcji donejtowania go. Powiedział, że robi to, bo lubi pogadać z kimś jak gra. Nie chce w ogóle na tym zarabiać i jedyne co ma z tych streamów to dobra zabawa i rozmowy z ludźmi.

p.s. ten typ ma jakieś 27-28 lat.
@revoolution: bo zarabiają na dzieciaczkach i robią im papkę z mózgu za 10 lat wyrosną z tego takie pety umysłowe, że sam zobaczysz, że te ich "zarabianie" odbije się czkawką wszystkim. A poza tym, że są hienami i chcą robić biznes - nic do tego nie mam, w każdym biznesie tak jest, ale YT jest na tyle specyficzne, że tutaj odbiorcą produktu końcowego jest mała ameba umysłowa, która na podstawie tego
@sal121: może łatwiej byłoby blokować kanały które sieją umysłowe spustoszenie. Po za tym dzieci wychowują rodzice a nie streamerzy ;) Ja mam 3 letnie dziecko i jak dowiedziałem się ze w przedszkolu każda mamusia kupiła dziecku już tableta to nóż się w kieszeni otwiera. Po za tym skąd dzieci biorą pieniądze na donejtowanie streamerów? Z jednej strony to od ciebie zalezy czy nauczysz dziecko przesiewac ziarno od plew.
@revoolution: zgadzam się z tym, że wszystko zaczyna się od rodziców wzorce etc. Jednak nie wszyscy sobie zdają z tego sprawę co jest w internecie. Jak rozmawiam np. z kolegą w pracy i mówię mu o tym, pokazałem shoty, to był bardzo zdziwiony. To po pierwsze, po drugie jest to patalogia i jakby nie było niezależnie od wzorców wyniesionych z domu należy ogólnie przed tym chronić małoletnich. No bo jeżeli nie,
@revoolution: też jestem takiego zdania, bo raczej nie mam lewackich zapędów w zakazywaniu etc. ale troszkę to za daleko ostatnimi czasy zabrnęło i jakby troszkę się to utemperowało, to by nie zaszkodziło a pomogło