Wpis z mikrobloga

co do porannej sprawy https://www.wykop.pl/wpis/30816489/ktos-pomylil-numery-standardowo-najczesciej-plusow/. Nie sądziłem, że tyle osób tu będzie chciało dalszej części smsowania XD Pierwszy raz wołam przez mirkolisty, więc zobaczymy czy się uda. Już coś #!$%@?łem podejście drugie XD A sprawa potoczyła się tak:
#heheszki #coodpisac #telefon
Pobierz GrubyChudini - co do porannej sprawy https://www.wykop.pl/wpis/30816489/ktos-pomylil-...
źródło: comment_XuJGdLMicWISgJT9BlPfcsSdmwjQuCUQ.jpg
  • 80
@GrubyChudini: gówniara celowo podała błędny numer, żeby nauczycielka nie dzwoniła do jej rodziców. Trzeba było ją w coś wkopać tekstem typu "Córka nam wszystko o Pani opowiedziała. Jestem strasznie rozczarowana." i nauczyć małolatę, że każde takie działanie może nieść za sobą jakieś niespodziewane konsekwencje.

A co ty zrobiłeś? Grałeś na czas, czyli to na co jej teraz najbardziej zależy XD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 20
@GrubyChudini: przykro mi ale twoje zachowanie jest żałosne. Skończ z tym sposobem myślenia, tak nie zachowują się kulturalni ludzie.

W dodatku dajesz się manipulować gronie przegrywów którym takie negatywne interakcje sprawiają przyjemność i ty tylko dołączasz do tej grupy. Im sprawia przyjemność gnebienie, wysmiewanie, oszukiwanie i wprowadzanie w błąd, pomiędzy nimi a sebixami jest cienka granica - naprawdę chcesz dołączyć do grona takich osób?
Takie osobniki nie mają w życiu żadnych
@GrubyChudini: Zastanawiam się po co pytać ludzi na mirko, potem tworzyć specjalny wpis, znowu wołać ludzi żeby wysłać dwie wiadomości i to w dodatku nieśmieszne, a do osób które spodziewały się czegoś ciekawego napisać "Nie chciało mi się tego ciągnąć".
Mogłeś najpierw wysłać nieśmieszne wiadomości a potem wrzucić na mirko bez żadnych zapowiedzi ale wtedy plusy by się nie zgadzały...
@GrubyChudini: o cholera, ogolnie to jednak ja poszedłbym uczciwie i odpowiedział kobitce ze pomylila numer, bo jednak martwi sie o jakiegos dzieciaka ale jak juz polecialeś w śmieszkowanie to... JAK MOGLELS #!$%@?Ć TAKIE GÓWNO :D
@wincm: raczej że gówniara podała zły numer, a nie kobitka sobie pomyliła ( ͡º ͜ʖ͡º) bardziej prawdopodobne

ps. mógł #!$%@?ć takie gówno, bo mu WIELKIE MIRKI tak napisały a INNE WIELKIE MIRKI plusowały te odpowiedzi, a według opa zabawa miała tak wyglądać.