Wpis z mikrobloga

Ale trzeba być chorym psychicznie żeby tworzyć w moja stronę jakieś posty odnośnie zbiórki.
Wanessa miała operację w Meksyku i wracała stamtad w momencie gdy byłem w Koszalinie.
Mam z jej mamą bezpośredni kontakt i nie wiem jaka zielonka może myśleć że #!$%@? 40k i robił sobie przypał dla takiej kwoty.
Jestem umówiony na spotkanie w Świętochłowicach z jej rodzicami.
Nawet nie wiecie ile pracy wymaga rozliczanie takiego czegoś, ugadywanie z hospicjum jak teraz przy KLAUNIE.
Wanessa została uratowana, ja daję jej mamie pieniądze żeby lepiej jej się żyło + dostanie jeszcze miśka.
Nie wiem jaki cymbał może pomyśleć, że kanałowi 1.3mln widzów opłaca się kraść 40k XD.
Uwierzcie, że to za maly hajs żeby poświęcać swój kanał.

#boxdel #danielmagical #patostreamy #gural
  • 55
  • Odpowiedz
@BOXDEL: daj spokój tutaj nie ma twoich głupich widzów którzy łykają wszystko co powiedz prawda jest taka że polecałeś w #!$%@? i pieniądze przeznaczyłeś na coś dla siebie CO NI? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@BOXDEL ale to trzeba być chorym psychicznie żeby się tak jarać ile masz widzów uhuhu. Gdyby ktoś inny tak zrobił jak Ty to byś szukał tej swojej "aferki"I drążył temat do usrania.
  • Odpowiedz
@BOXDEL: Jesteś żałosnym szczylem. Nie bierz ludzi na litość "Nawet nie wiecie ile pracy wymaga rozliczanie takiego czegoś", przecież papiery wypełnia za ciebie księgowa (sam tak mówiłeś). Więc dlaczego stękasz, że się bardzo napracowałeś? "Wanessa została uratowana, ja daję jej mamie pieniądze żeby lepiej jej się żyło + dostanie jeszcze miśka." >> Ludzie przesłali ci pieniądze żebyś wysłał je na "już", a nie kiedy będziesz miał na to czas i ochotę.
  • Odpowiedz
Nie wiem jaki cymbał może pomyśleć, że kanałowi 1.3mln widzów opłaca się kraść 40k XD.

Uwierzcie, że to za maly hajs żeby poświęcać swój kanał.


przynajmniej wiadomo jakimi 'panami' są tera jupiterzy
  • Odpowiedz