Wpis z mikrobloga

@MisterMr: Przepraszam. Tak wygląda podobnie. Ale jaki sens ma jakakolwiek rozmowa z tobą skoro odrzucasz cos bez sprawdzenia ? "nie będę oglądał,czytał BO NIE" albo "nie zgadzam się bo nie pasuje to do mojego obrazu rzeczywistości " widzisz ile w tym ignorancji ?? Zamiast samemu szukać odpowiedzi to bazujesz tylko na biblii ?
@MisterMr: ~*~ Isaiah 24:17-23 ~*~
“Fear and the pit and the snare
Are upon you, O inhabitant of the earth.
18 And it shall be
That he who flees from the noise of the fear
Shall fall into the pit,
And he who comes up from the midst of the pit
Shall be caught in the snare;
For the windows from on high are open,
And the foundations of the earth
@kybalion: 1. Jestem kiepski jeśli chodzi o tłumaczenie ze słuchu z angielskiego, ogólnie angielski tak jakbym gdzieś rozumiał, ale jednak nie, jakoś nie potrafię tego przetłumaczyć.
2. Nie bazuję tylko na biblii, raczej średnio ją znam i rozumiem, chociaż czasami zostają przebłyski. Żyję na luzie nie jestem katolikiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3. Ja nikomu nic nie narzeka i nie ignoruję po prostu prócz marnowania czasu na
@MisterMr: Heh.. nie chcialem tego mowic. A co jesli ci powiem ze pamietam wszystkie swoje wcielenia ? Potrafie wychodzic z ciala i podrozowac po roznych swiatach i systemach ? I nie nie jestem wyjatkowy. Sa tysiace ludzi z tymi umiejetnosciami. Pdejrzewam ze w tej chwili oblecial cie strach i niedowierzanie ? Ze sa ludzie z takimi umiejetnosciami i ogromna wiedza ? TAK SA !!! I chca wam krwa pomoc sie obudzic
@MisterMr: "Smierdzi trolowaniem" czyli podejrzewasz ze cie oszukuje ? Czyli nie ma nawet 0.001% szans ze mogę mieć racje ? A jeśli mam ? Czy nie warto zbadać samemu zamiast z góry odrzucać ? To wlasnie nazywa sie IGNORANCJĄ na która choruje 99.999% spoleczenstwa.. Wybacz ale szkoda mi czasu na dalsze bezowocne dywagacje powodzenia