Wpis z mikrobloga

@kybalion: Kurła, tylko jest problem, bo ja telewizji nie oglądam ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zacznijmy od tego, że te wszystkie spiskowe rzeczy są tyle warte co płaska ziemia, czyli nic. Do tego nie dojdzie, a na pewno nie za naszych czasów.
  • Odpowiedz
@kybalion: A tak na serio, to nigdy nie dowiemy się prawdy, ja nie jestem naukowcem i pewnie nigdy nie będę więc tego bełkotu nie ogarniam. Dużo spiskowych teorii jest fake'owych, poza tym nasze życie dla rządzących jest niczym. Myślę, że wiesz o co mi chodzi.
  • Odpowiedz
  • 0
@MisterMr: Wszystkie dowody są tylko trzeba chcieć.. Posxukaj gościa Mark Elkin. Grupa która na bieżąco śledzi pogodę na ziemi i w układzie słonecznym. Przewidują trzęsienia ziemi z 99% dokładn. Apropo terminu "teoria spiskowa" dobrze by było wiedzieć ze termin ten został wymyślony i wprowadzony przez CIA w celu dyskredytacji potencjalnych przecieków.. https://youtu.be/GP0tSwbf8rI
  • Odpowiedz
  • 0
@MisterMr: wierzysz czi nie powiem ci tyle. Jak zobaczysz czerwony pył w ( powietrzu, wodzie ) masz od 12 do 24 h żeby znaleźć schronienie przez 10 stop trzęsieniem i wiatrami do 500 km/h
  • Odpowiedz