Wpis z mikrobloga

@CynicznyMarksista: no właśnie tak średnio, antysemityzm to biznes który daje korzyść Żydom, więc pewnie znajdą jakąś mniejszość która ich nie polubi, albo sami namalują swastyki na ścianach.

Zresztą to był tylko odwrócony komentarz antysemity.

No i nie działał, w Japonii np., nie ma antysemityzmu bo nie ma Żydów. Francja, Anglia, Niemcy wygnały swoich - Polska pozwoliła im zostać - i to za nią się ciągnie problem. Można w ogóle rozważać wygnanie
antysemityzm to biznes który daje korzyść Żydom


@Usmiech_Niebios: Jakim Żydom? Wymień tych Żydów i te korzyści.

Ja jestem Żydem i nie zauważam żadnych korzyści.

znajdą jakąś mniejszość która ich nie polubi,


@Usmiech_Niebios: Kobieta jest winną gwałtu?

, nie ma antysemityzmu bo nie ma Żydów.


@Usmiech_Niebios: Antypolonizmu też nie ma bo nie ma polaków.

Francja, Anglia, Niemcy


@Usmiech_Niebios: Pięćset lat temu.

i to za nią się ciągnie problem.


@
Jakim Żydom? Wymień tych Żydów i te korzyści.


@CynicznyMarksista: ależ proszę bardzo - tu choćby studentka żydowska maluje swastyki na własnych drzwiach. Skoro tak robi - płynie z tego jakaś korzyść.
https://www.youtube.com/watch?v=eLt5U7VcHw8

Kobieta jest winną gwałtu?

Cóż za porównanie, Żydzi zawsze niewinni w kwestii wypędzeń. Jednego gwałtu na pewno nie jest winna, ale kiedy gwałty idą w setki, to może warto rozważyć czy jej zachowanie nie wpływa na częstotliwość. Gwałtów, czy
tego jakaś korzyść.


@Usmiech_Niebios: Jaka korzyść? Twój dowód na Żydowski spisek to jakaś studentka.

ale kiedy gwałty idą w setki, to może warto rozważyć czy jej zachowanie nie wpływa na częstotliwość. Gwałtów, czy wypędzeń, nie jest to najlepsza metafora.


@Usmiech_Niebios: Żydzi to monolit? Zatem każdy polak to złodziej, a skoro polacy kradną to musi być z tego jakaś korzyść!

Ach, żeby antypolonizm miał jakąkolwiek siłę przebicia.


@Usmiech_Niebios: To nie
Jaka korzyść? Twój dowód na Żydowski spisek to jakaś studentka.


@CynicznyMarksista: jaki spisek? Żyd maluje swastyki. W jakim celu? By uzyskać korzyść zapewne. Gdzie masz coś o spisku? Tu inny Żyd robiący to samo, widać jest w tym jakaś korzyść po prostu, po co mieliby malować je w innym celu?
https://www.independent.co.uk/news/world/americas/jewish-man-andrew-king-spray-paint-swastikas-new-york-schenectady-nazi-own-home-a7643996.html

Żydzi to monolit? Zatem każdy polak to złodziej, a skoro polacy kradną to musi być z tego jakaś korzyść!

Wkładasz
By uzyskać korzyść zapewne.


@Usmiech_Niebios: Jaką. Jakieś konkrety.

malować je w innym celu?


@Usmiech_Niebios: Nie wiem. Ty też nie wiesz. Korzyści luk

różne kultury.


@Usmiech_Niebios: Polacy Niemcy i Arabowie, wyszstkie te kultury gwałcą kobiety coś w tym musi być...

palestyńska wersja się nie przebija.


@Usmiech_Niebios: Jaka palestyńska?
W zachodnich mediach przebija się głównie arabska propaganda.

Brak rozbiorów choćby.


@Usmiech_Niebios: Jak Żydzi wpłynęli na rozbiory?

Spójność społeczną


@
@CynicznyMarksista: może Ty mi powiedz dlaczego Żydzi malują swastyki? Jako Żyd masz większe prawo.

Nie wiem. Ty też nie wiesz. Korzyści luk

lub coś. Żydzi malują swastyki bez celu. O czym przypomina swastyka? O drugiej wojnie światowej. Kogo uznaje się za jej ofiarę? Żydów. Czy na byciu ofiarą można coś zyskać? Tak, wielu ludzi wspiera obecnie ofiary czy to wypadków samochodowych, czy to ataków rasistowskich. Zatem dla mnie jest to logiczne
Żydzi malują swastyki


@Usmiech_Niebios: Czemu polacy demolują?

Żyd masz większe prawo


@Usmiech_Niebios: Miło że uznajesz wyższość narodu Żydowskiego( ͡º ͜ʖ͡º)

Żydzi malują swastyki bez celu.


@Usmiech_Niebios: Po raz kolejny. Żydzi to kolektyw? Monolit?
Nie wydaje mi się.

Czy na byciu ofiarą można coś zyskać?


@Usmiech_Niebios: Nadal nie odpowiedziałeś kto konkretny coś zyskał.

Czy znasz bardziej racjonalny powód?


@Usmiech_Niebios: Ludzka głupota?

To nie
@CynicznyMarksista: tyle py
tań:

Po raz kolejny. Żydzi to kolektyw? Monolit?

A to tylko monolit może działać dla własnej korzyści? Gdzieś napisałem że "wszyscy" Żydzi?

Nie wydaje mi się.

Mi też.

Nadal nie odpowiedziałeś kto konkretny coś zyskał.

W tych przykładach ich złapano, więc nie zyskali. A mam rozumiem z nazwiska wymienić osobę która malowała i której nie złapano? Masz mnie, nie znam.

Ludzka głupota?

Więc Żydzi malują swastyki z głupoty?
@CynicznyMarksista: na resztę nie odpowiadaj, bo mnie to nie interesuje, ale:

Skąd wiesz że nie ma? To wina Żydów że polski jezyk jest taki a nie inny?

odp

A w mediach niepolskich są? Weź wymień słowo jak antysemityzm w pięknym i popularnym języku angielskim dotyczące kogoś innego niż Żydów i używane w książkach, gazetach, telewizji itp.


Na to odpowiedz. To wina Żydów że antysemityzm jest wyjątkowy? Czy nie, czy to świat