Wpis z mikrobloga

Mój wzrost to przekleństwo, widzę że wielu mirkow tutaj narzeka że mając 175cm nie mogą zamoczyc beniz into cipuszka, to co powiecie na to... mam 219cm wzrostu, z moim szkaradnym ryjem wyglądam jak Slender a dziewczyny patrzą na mnie z obrzydzeniem (no i mieszkam w Polsce Z czyli Przemyślu). Najlepsze jest to że mam dużą knagę gotową do penetracji, ale żadna o tym nie wie bo nie chce ze mną spróbować przez moją ukraińską mordę i zbyt duży wzrost.
#przegryw ##!$%@? #tfwnogd #stulejacontent
  • 34
@PaddyS: W Europie raczej nie, w Polsce również (kiedyś sprawdzałem polskich siatkarzy i jest bodajże dwóch wyższych). Raz w życiu spotkałem osobę wyższą niż ja (był to wojskowy którego spotkałem w Rzeszowie, mówił że miał 221cm i czułem że mógł być faktycznie wyższy o te 2cm).
@PaddyS: Szczerze powiedziawszy to nie pamiętam, wiem że w 7 klasie miałem już ponad 210cm wzrostu, i były mną zainteresowane kluby siatkarskie ale jestem asportowy więc odmowilem. A no jest #!$%@?, plecy bolą,nogi bolą, buty zamawiane na wymiar, no i łóżko specjalnie przystosowane do mojego wzrostu, które kosztowało majątek.