Wpis z mikrobloga

Od kiedy zwiększył mi lekarz dawki psychotropów staram się nie jeździć samochodem. Swojego kombika nawet sprzedałem, czasem żona pożyczy Golfa, ale do pracy jeżdżę z zasady autobusem. No i wszystko było super... do czasu.

Do pracy mam 15min samochodem, ale autobus jak to autobus musi zaliczyć po drodze każdą dziurę, więc jedzie prawie godzinę. Nawet mi to odpowiadało bo lubię sobie popatrzeć przez okno i porozmyślać (nie mam smartfona). No ale się niestety skończyło bo wymienili tabor na nowszy, wiecie taki z gadającą kobieta z głośnika. No i pierwszy przystanek:
- Duża Wieś ośrodek zdrowia - miłym głosem oświadcza autobus
Kurde, zapomniałem, że muszę zrobić badanie wzroku, na prawe coraz gorzej widzę...
- Duża Wieś kościół
Cholerni czarni, ale mnie denerwują. Podatków nie płacą, dzieci molestują...
- Duża Wieś cmentarz
Nigdy nie dam się pochować w dziurze by moja rodzina musiała jakieś durne znicze stawiać, jedynie kremacja i rozsypanie prochów
- Mała Wieś krzyż
Krzyż. Same krzyże w tym kraju, z prawej krzyże, z lewej krzyże, a może jakaś gwiazda Dawida czasem, jakaś różnorodność kulturowa?
- Mała Wieś kościół
Cholerni czarni, ale mnie denerwują. Podatków nie płacą, dzieci molestują...
- Piłsudskiego piekarnia
Ten Piłsudski nawet nie był taki zły...
- Piłsudskiego krzyż
Krzyż. Same krzyże w tym kraju... W sumie ten Piłsudski dyktator ale trzymał za mordę nacjonalistów
- Piłsudskiego osiedle
Cholerny Piłsudski! Mój pradziadek z karabinem walczył z Niemcami o przyłączenie Śląska do Polski, a on zakazał Wojsku Polskiemu pradziadkowi pomóc i ruszył gdzieś na wschód na grób swojej matki...
- Pół Wieś kościół
Cholerni czarni, ale mnie denerwują. Podatków nie płacą, dzieci molestują...
- Jana Pawła .....
Jan Paweł Trzeci @!#%!%$#@!
Chyba muszę sobie tego smartfona jednak kupić
#bekazemnie trochę #heheszki a trochę #takaprawda
  • 2