Wpis z mikrobloga

@Doriath dlaczego?
Odczuję dużą różnicę pomiędzy 3GB a 4GB ramu?
Aktualnie posiadam Redmi 3s na takim dojechaniu wersje 3/32 i nie ukrywam, że chciałbym kupić trochę lepszy telefon niz taki co mam obecnie. Xd Oczywiście żadnych zarzutów wobec 3s nie mam, świetny telefon tylko jak mam zaś bulić $$ to chciałbym widzieć różnice. :P
@panzkatowic: odczujesz różnicę miedzy 3 a 4 :) ale 4 to ciągle mało, jesli chcesz zeby telefon działał naprawdę dobrze. Natomiast wziałbym wersję global bo ma 800mhz i jest tańszy o 1/3
Jak Cię stać to dorzuć do czegoś co ma snapa 660/835 i 6gb ramu :P
Wszystko zależy od tego co jest Twoim priorytetem. Ja nie wyobrażam sobie życia bez czytnika linii papilarnych z przodu i ekranu 5.5, więc używam Mi Note 3 6/64, ma kilka wad ale absolutnie do przełknięcia. Narzeczona używa Redmi Note 4 4/64 w wersji global, telefon jak na pieniądze za które go wyrwałem jest absolutnie idealny. Ciocia ma, kupionego zresztą przeze mnie, właśnie Redmi 4 Global 3/32. Niestety różnica w wydajności między wspomnianymi
@Doriath Najbardziej zależy na tym żeby najlepiej był 5 calowy :D no i żeby ładnie płynnie chodził. Myślałem nad Mi A1, więc myślę że budżet właśnie taki jak wydatek mniej więcej na Mi A1 :p