Wpis z mikrobloga

Właśnie wróciłem z banicji po rajdzie edofila bez p na wykop ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W tym czasie jednak postanowiłem zrobić coś przydatnego i trochę się podszkolić więc dzisiaj rozpocząłem sobie projekt aplikacji na androida która przenosi stronę patostreamy.com do aplikacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Aplikacja na ten moment posiada jedynie funkcje takie jak sprawdzanie statusu, wyłączanie poszczególnych stron w opcjach + przejście na live lub zapis z live ale chciałbym na dniach dodać najnowsze informacje z tego cudownego świata #patostreamy jak i powiadomienia gdy ktoś rozpoczyna streama ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Cały kod + link jest dostępny tutaj: https://bitbucket.org/Raspajpi/patostreamy.com-mobile/src/master/

(Jest mały błąd i po uruchomieniu mamy pustą stronę więc trzeba wybrać coś z menu)
(Mam nadzieje że @DanielMagicalBOT się nie obrazi za to że użyłem jego api w projekcie)

Aplikacja jest zbudowana przy użyciu Cordovy + VUE...
To jest mój pierwszy projekt przy użyciu tego duetu więc wiem że kod jest ch**owy ale robiłem go by sobie poćwiczyć i zobaczyć z czym to się je ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Starałem się też dodać komentarze co jest do czego itp...

Jeżeli będzie jakieś zainteresowanie a właściciel PatoStreamy.com mnie nie powiesi postaram się to rozwijać i zainwestować te kilka dolców by dodać aplikacje do sklepu play :*

#patostreamy #programowanie #danielmagical #boxdel #rafonix #loboda #gural #rafatus #medusa #machonek
źródło: comment_MD7MuzwjqEVDyqyY0RFZfbexNCdzfdXf.jpg