Wpis z mikrobloga

Już niedługo w sumie taka moja mała 15. rocznica z tym klubem. Ile #!$%@?, żalu, płaczu, bólu oczu czy niechęci, ale ile wspaniałych chwil, emocji, szczęścia i łez radości. Nie wiem, nie mógłbym ich nie oglądać, mimo że obecnie... tego się nie da oglądać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeszcze tylko ta LM i będę spełniony.

#juventus #seriea #pilkanozna #kibice #fanatyk #wlochy
Pobierz RafalLygrys - Już niedługo w sumie taka moja mała 15. rocznica z tym klubem. Ile #!$%...
źródło: comment_54wwEF40fwyjf6prC05N7ms1rbU3Assf.jpg
  • 34
@arko123 @Bekon2000 @mactrix Piłkę oglądam od 2001 roku, ale dopiero w 2003 strzała przebiła moje serce :D Co do finałów to niestety, ale 3 przegrane już za mną :/ Ale przeżyłem Serie B to i tamto, liczę, że nadejdą dla nas wiernych czasy trzeciego pucharu LM :) W tamtym czasie moim ulubionym piłkarzem był Trezeguet, którego miałem strój. Na zdjęciu widać moje oryginalne koszulki klubu, ale kiedyś miałem skarb - ze zwycięskiego
@4d1n: niektórzy u mnie dziwią się, że kibicuję zespołowi z Włoch już tyle lat (mam co prawda w PL swój lokalny, ale... to dla mnie nie to samo), no ale tak już mam. Pośrednio dzięki Juve zainteresowałem się całkowicie piłką, jej historią, mundialami, dwa razy byłem w tym kraju czy nauczyłem się tego języka. Jak pokocham kiedyś jakąś laskę w ten sposób to może się czuć jak Principessa ( ͡°
@mactrix z ajaxen to był sezon 95/96 ( ͡º ͜ʖ͡º)

@RafalLygrys u mnie tak jak u kolegi od wygranej w finale z ajaxem ale ten mecz i finał to bardzo słabo pamiętam. Nawet chyba rodzice mi do końca nie dali oglądać tylko musiałem iść spać. Dopiero w radiu rano się dowiedziałem hehehe
@jmyung: to też pamiętam, Del Piero miał wtedy kontuzję i gdyby nie ten fakt to Juve miałoby całkowicie inny poziom. To co on wtedy wyprawiał - strzały z wolnych, hattricki w LM, do tego Zidane, Juliano, Montero, Peruzzi, Di Livio, Pesotto, potem Davids i Zambrotta - gwiazdy Bravo Sport najlepsi obrońcy świata, pomocnicy a my dzieciaki chcieliśmy być każdym z nich na podwórkowym meczu. Gdyby nie zerwanie więzadeł to Alex za
@mactrix @jmyung ja mam naklejki i plakaty z Alexem, Gigim, Chiellinim, Szczęsnym, Higuainem, breloki z Bravo Sport, karty kredytowe z Włoch ze zwycięskim składem Squadra Azzurra, nawet ręcznik xd wszystko to żyje i ma swoje zastosowanie, nigdy nie pójdzie do kosza :D Ja wychowałem się na Juve Del Piero, Buffona, Trezeguet, Nedveda czy Camoranesiego, ale zazdroszczę tym, którzy widzieli Juve Lippiego lat '90 na żywo, to musiało być coś :D
@Bekon2000: toś młody, no ale przynajmniej już masz jeden klub to się trzymaj ( ͡° ͜ʖ ͡°) pierwszy mój mecz jaki w ogóle widziałem w TV to finał Francja-Brazylia 3:0 MŚ 1998, ale to pamiętam jak przez mgłę, potem kilka spotkań Euro 2000 i pierwszy finał LM Valencia-Bayern w 2001 roku (noc 17 karnych na San Siro). A mundial 2002 i 2006 to już fajne wspomnienia, 2010
@Bekon2000: mnie z mundiali to 2006, a z euro to 2004 - może to kwestia sentymentu, może tego, że było to lata temu z takimi pilkarzami jak Figo czy Del Piero, ale obiektywnie to emocji było dużo :D Euro 2016 fajne, bo Polska daleko zaszła, ale zdenerwował mnie triumf Portugalii :v