Wpis z mikrobloga

@Balwanek_i_platki_sniegu: tak, ludzie wierzą w duchy i klauny... nie mają co robić wieczorem to sobie wchodzą popatrzeć co tam się wyprawia... Sam siedziałeś pewnie na tych streamach mimo, że wiesz, że nic ciekawego się nie wydarzy.
  • Odpowiedz
@Balwanek_i_platki_sniegu: przecież każdy wie że to fake xD przecież to jest tylko zabawa a wy spinacie dupy jakby nie wiadomo co robili, no błagam was jak można brać na poważnie coś tak niedorzecznego jak klaun-morderca z kontem na instagramie? xDDD zluzujcie dupy
  • Odpowiedz
@Everything_is_Illuminated: mówisz o okłamywaniu widzów a sam dajesz fake zdjęcie i wciskasz bajeczki dzieciaczkom z wykopu ( ͡° ͜ʖ ͡°) każdy wie że ta akcja to jeden wielki fake ale każdy ma z tego fun rozumiesz? wszyscy się przy tym dobrze bawią i po drugie jest to nawet ciekawe, ale wy musicie mieć o to ból dupy bo boxdela i medusy nienawidzicie. Więcej dystansu do życia
  • Odpowiedz
@Patrax: Nie wiedziałam, że to fałszywa wiadomość mea culpa ( ͡° ͜ʖ ͡°) tam i tak wiedzą, że to ściema. Dystans to ja do tej sprawy posiadam jak najbardziej i nie udzielam się zbyt wiele w tym temacie także luz ( )
  • Odpowiedz
A imbecyle nadal wierzą w jakieś bajki o Klaunach (106k widzów) czy Wywoływaniu duchów (63k widzów).


@Balwanek_i_platki_sniegu: Czy nie byłeś przypadkiem jednym z tych, który jarał się wywoływaniem duchów u tucznika podczas bicia rekordu, a teraz, gdy podobną szopkę i teatrzyk urządzają inni (tylko z większym zasięgiem), to nagle płaczesz, że to jakieś bajki dla dzieci?

Ja przynajmniej jestem obiektywny i konsekwentnie krytykuję oba kontenty. Zarówno duchy, jak i klaun
  • Odpowiedz
@vegeciak: Nie nie byłem.
Poczytaj moje posty z tamtego okresu... pisałem, że to #!$%@? i nie wiem w jaki sposób mogło to oglądać około 60k ludzi.
Magicala chwalę tylko za dymy i ten klimat a wszelkie durne akcje jak wywoływanie duchów są nie śmieszne i #!$%@?.
Oglądałem tylko z ciekawości, bo miałem nadzieję na jakąś cegłę albo jajko przez okno ewentualnie wizytę Policji.
  • Odpowiedz
Poczytaj moje posty z tamtego okresu... pisałem, że to #!$%@? i nie wiem w jaki sposób mogło to oglądać około 60k ludzi.


@Balwanek_i_platki_sniegu: Nie chce mi się aż tak "głęboko" szukać (a tym bardziej nie o tej porze).

Twoje krytyczne zdanie z ostatnich dni znam, w przeszłości pamiętam jednak jak duchy chętnie oglądałeś i pozytywnie komentowałeś (mówię o tych pierwszych, gdy tucznik pobił rekord). Może jutro poszukam odpowiednich
  • Odpowiedz