Wpis z mikrobloga

#motoryzacja #samochody #audi #v6
Powiem wam ze odkąd usłyszałem i poczułem jak to jedzie 2,5 TDI to moje marzenie. piękna kultura pracy i moc. pewnie można i jeszcze go podrasować myślę. W 100% sprawny po remoncie silnik. Dziś miałem okazje posiedzieć sobie w takim wynalazku tylko ze w #skoda supeb i w zasadzie zrobił się test na spaliny. 15 minut auto chodziło w garażu jak wszedłem prawie umarłem. Jednak to prawda z tymi dizlami ze trują starsze. ale wiecie co ? i tak może kiedyś uda mi się to spełnić i kupić fajne auto z tym silnikiem. tyktyktykytyktyk pozdrawiam dla wszystkich właścicieli. Jest to silnik stary ale jary ;-)
a-lexis - #motoryzacja #samochody #audi #v6
Powiem wam ze odkąd usłyszałem i poczułe...

źródło: comment_IHLMfEgKqedC7OJcLn4YEjOjJg6RvPKt.jpg

Pobierz
  • 22
@mickovsky: no spoko ale jest duzy i bardzo fajnie chodzi pierwszy raz jako pasażer jechałem autem ponad 2 paki. i zrobiło to na mnie wrażenia kilka lat temu. po prostu mi się bardzo podobał.
@mariusz_and: dlatego mówie po remoncie czyli słynne wałki zregenerowana pompa turbina + wtrychy innego niema opcji taki silnik po pełnym remoncie 13 tysiecy stoi na allegrasie i nie jest w moim zasiegu.
@a-lexis jak bedziesz miał okazję przejedż sie benzyną 3.0. Miałem kiedyś A6 C5 i to naprawdę pięknie chodziło, na wolnych prawie nie słyszalny a jak dostał z buta to zębicha pokazywał no i w zimie z dwururki unosząca się para ( ͡º ͜ʖ͡º) ehh piękne czasy
@mariusz_and: a no to to na pewno. kurde jakoś tak mi się nieprzyjemnie zrobiło jak wszyscy się z tego nabijali. Jednak patrząc tak logicznie skoro do dziś śmigają to musiały mieć wymieniane części prawda? zresztą 1.9 tdi czy 1.8 tez sie psują no wszystko sie zużywa i psuje. Jak ty na to patrzysz?
@a-lexis ja osobiście uważam że wszystko zależy od danego egzemplarza, ludzie różnie dbają o auta jedni nie wymieniają na czas chociażby oleju, jak stuka to niech se stuka później trzeba pół zawieszenia wymienić albo nie umieją sie z automatami obchodzić. W każdym razie ja bym nie kupił obecnie już takiegl auta bo większa ich część ma swoje lata świetności za sobą, nie mniej jednak zdarzaja sie pasjonaci. Niestety patrząc też juz na