Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?, siedzę na wykładzie o #kryptowaluty na PWr i koleś mówi ze DasCoin jest spoko i nie wie skąd ten hejt w Polsce. Odbiorcy to głównie zielonki i pewnie zaraz nakupią pakiety. #wroclaw
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JacekBalcerzak: Ja studiowałem z Piotrem. Wyleciał po 1 roku Mechatroniki, bo stwierdził, że lepiej zarobi sprzedając suple z Herbalife.

Widać teraz przerzucił się na krypto i naciąga dalej ;)
  • Odpowiedz
  • 2
Szacun dla @noisy za inteligentne zaoranie typa na końcu, szkoda że tak mało czasu było. Najgorsze jest to, że ci naciągacze chodzą na spotkania ze studentami czy osobami które dopiero poznają krytpo, bo w tłumie był jeszcze jeden koleś co zapewniał ze DasCoin jest ok.
  • Odpowiedz
@noisy: dobraze zrobiłeś, bo te parówki potem chodza i się chwalą, że występowali na konferencji o kryptowalutach i mówili o Dasgównie. A tak, będzie nagranie na to jak się będą chwalić, ze ludzie mieli obiekcje, a nie siedzieli i kiwali głowami.

Szkoda, że nie ma nic dalej nagranego, bo widzę ze mirki mają info na temat ciekawego zaorania.
  • Odpowiedz
@skradlem_ksiezyc: jego argumenty za dascoin były takie, że kupił na początku podstawowy pakiet i zarobił, no i że został zaproszony do ich siedziby w Belgradzie... Natomiast @noisy na spokojnie wymieniał cechy zdrowych ICO i kryptowalut, których dascoin nie posiada. Do tego profesor Srokosz wypowiedział się pod kątem prawnym i chłopak nie miał już nic do powiedzenia.
  • Odpowiedz
wklej to podsumowanie tutaj, nie będę do grupy dołączał specjalnie żeby przeczytać...


@plnk: a masz racje. Niech to będzie bardziej zdecentralizowane :)

Wczoraj na Politechnice Wrocławskiej miało miejsce spotkanie na temat kryptowalut, w ramach Startup Bez Tajemnic vol. 5. Miałem okazję być jednym z 4 prelegentów występujących
noisy - > wklej to podsumowanie tutaj, nie będę do grupy dołączał specjalnie żeby prz...
  • Odpowiedz
@noisy: dzięki. :)

Stąd mój apel nie tylko do organizatorów konferencji, ale przede wszystkim do innych prelegentów, by nie popełniali moich błędów i sami upewniali się, że wiedzą w jakim towarzystwie przyjdzie im mówić o nowych technologiach.


Zgadzam się z tym w 100%. Miałem "przyjemność" uczestniczyć w warsztatach rodzicielskich, gdzie była zaproszona "gwiazda" (przez małe "g"), po niej wykład miała pani doktor-pediatra i wszystko byłoby w porządku, gdyby nie wciskanie
  • Odpowiedz