Wpis z mikrobloga

Witam oferuje swoje umiejetnosci graficzne dla potrzebujacych. Lecz nie wykonuje intr i tym podobne. Wykonywalem juz duzo grafik, od Hakerskich error screenow pod strony internetowe. Chetni PW nie wymagam pieniedzy

#grafika
  • 12
@Clayky: Psujesz rynek kolego ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Bolns_Sesz: nie ma czegoś takiego jak psucie rynku. Jeśli masz skill X to jednocześnie masz w nosie takie akcjevjsk robi @Clayky bo macie zupełnie inny target. Ja nigdy nie biłem się o zlecenia za 100zl bo to@nie ma sensu.
Cos takiego jak psucie rynku istnieje.


@loczyn: No dobra może istnieje ale przyznaj - jaki wpływ na kogoś kto siedzi 10+ lat w biznesie, ma styl i umiejętności ma ktoś, kto zainstalował wczoraj photoshopa, odpalił youtube i uwaga, robi wizytówki za 50zł (tak, specjalnie zestawiłem photoshopa z wizytówkami...). Moim zdaniem ŻADEN...A może żyję ideałami.
Cos takiego jak psucie rynku istnieje.


@loczyn: Dobra, po porannej kawie i chwili namysły stwierdzam, że jestem rozpieszczony przez swoją sytuację po prostu i nie miałem od 6+ lat do czynienia z "clients from hell" dlatego tak pojechałem z idealizowaniem. Tak to jest jak się pisze na wykopie przy porannej kupie...:)
Przyklad - kolor korysta. Kiedys byles w stanie zarobic 40k i to w sumie z palcem w dupie, teraz 15k to szał.


@loczyn: Zastanawiam się tylko czy to psucie rynku czy po prostu nasycenie umiejętności w rynku. Twoja branża np: X lat temu myślałem o tym, by wskoczyć w vfx - poczytałem, porozmawiałem z ludźmi i okazało się, że kiedyś to było eldorado a teraz? Sam wiesz - sztuki i ideałów