Wpis z mikrobloga

Nie wiem jak wam to opisać ale jest to coś niesamowitego. Dotarłem w swojej głowie tam gdzie nie pomyślałbym że można dotrzeć. #trip #lsd
  • 97
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@stooley32: bardzo dziwne w sumie. Zaburzone etapy mocno. Moze set and setting porobilo. To mialo zawsze duzy wplyw na dlugosc moich przygod i poszczegolnych etapow
  • Odpowiedz
@zapster: "Podobno" nie zawsze pokrywa się z faktami. Mowie z własnego doświadczenia i tego co brałem. Zażywałem LSD-25 jak i analog 1P-LSD. Gdzie analog trzymał mnie znacznie dłużej. Co organizm to inna reakcja
  • Odpowiedz
@zapster: Set and setting i to co robisz podczas tripu ma duzy wpływ. Długość tripu liczę od momentu zażycia do momentu w którym możesz już zasnąć (czyt. uspokoiło się, świat nie wiruje, zostały kolorowe kropeczki)

Kłócisz o to jak długo trwa trip z człowiekiem który może mieć zupełnie odmienne doświadczenia od tysiąca innych osób. Wiem ile trwały moje tripy i były znacznie dłuższe od tego co piszą na wikipedi czy
  • Odpowiedz
@AaBbCcDdEeFf: Polecam jak będziesz miał kiedyś okazje, ale z głowa. Ważne jest się przygotować mentalnie, ogarnąć pokój, muzykę. Kartkę papieru i długopis/ołówek jak rysujesz czy lubisz pisać. Cos do picia bo jeść Ci się nie będzie chciało ale warto mieć ten sok pomarańczowy czy wodę pod ręką.

Nie polecam brać z kimś bo #!$%@? sobie tripa. Znam z autopsji. I tak jak kolega gdzieś tam wyżej napisał. Kazdy dorosły człowiek
  • Odpowiedz
@vckm: Ja jestem uznania że żyje się tylko raz i wszystkiego trzeba spróbować, skok na bungee, skok z spadochronem no i tripu też byłem ciekaw bo niedoopisania są ( ͡° ͜ʖ ͡°) kiedyś jak będe miał okazje to spróbuje. Ale poczekam pewnie na to sporo czasu.
  • Odpowiedz