Wpis z mikrobloga

Szukam myszki do cs:go, fortnite. Budżet to ok. 250 zł. Co możecie polecić?

Do tej pory używałem logitech g400, ale mam ją już 5 lat i wygląda okropnie. Trzyma się ją całkiem ok, ale zbytnio porównania nie mam, bo to moja 2 myszka w życiu (pierwsza miałem jakieś 8 lat).

Dłoń zmierzyłem w ten sposób: https://i2.wp.com/www.rocketjumpninja.com/images/handsize.jpg?w=1000
Długość dłoni: 19 cm
szerokość dłoni: 10 cm

#myszka #csgo #pcmasterrace #komputery #gry #gaming #gearbest #bangood
  • 11
@endomorficzny: masz możliwość pójść do jakiegoś saturna i poklikać? Tak najlepiej sprawdzisz, jaki kształt ci pasuje do dłoni. Polecam g403, ale mi na przykład zupełnie nie leżała, i wybrałem mniejszą g203 (też super). Myślę, że lepiej posprawdzać, niż się rozczarować.
@endomorficzny: Damn nie wiedziałem że mam łapkę 21 na 12 D; a męczę maleństwo a4techa x-748k od 7(? lub więcej) lat
Skoro tagujesz chińskimi sklepami, to na GB są teraz urodziny, może znajdziesz coś w ciągu 2 tyg z wysyłką z polski z dobrą ceną. Wystarczy obserwować tag.
Poza tym jak się przyzwyczaiłeś do g400 to czemu nie kupić drugiej takiej samej?
@endomorficzny: prosty wybór Logitech G403 albo G Pro (jest mniejsza), oba maja uważany za najlepszy sensor optyczny na rynku PMW3360 (razem go współtworzyli z pixartem) i są w Twoim budżecie, jak chcesz jeszcze taniej to za 120zł jest G203 z sensorem mercury (o wyglądzie jak G Pro), ktory jest praktycznie tak samo responsywny jak 3366 na niskich DPI.(400-500) i myszka zjada te fk1, ec2 itp na śniadanie a jest 2x tansza.
@dzunglik: najbardziej lubiane zowie fk1/fk2 sensor 3310 - cena 260zł (w tej cenie są myszki z sensorem 3366 przecież) logitech g203 sensor mercury, ktory jest lepszy niz 3310 - cena 120zł. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Myszki z sensorem 3310 innych producentow jak np steelseries kosztuja ok 150zł.