Wpis z mikrobloga

Rafonix nie powinien zabierać głosu w tej sprawie. Sam ma sporo za uszami... Wyciąga jakieś rzeczy, że Gural walił głową w ścianę i tak dalej. Nie bronię Gurala w żaden sposób ale on sam nie pamięta jak skakał na fotelu? Jak rozbijał dzbanek babci żeby tylko ktoś go oglądał?

Chodzi mi tylko o to, że taka osoba nie powinna się wypowiadać na temat Gurala bo obydwoje są siebie warci. Są shoty jak Rafonix wzywał dziewczyny. Nie trudno to znaleźć. Uciekam do spania bo nie ma czym się podniecać, że Rafonix mówi o Guralu. Tfu na nich obydwu.

#gural #rafonix #patostreamy
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Hustla: Mimo wszystko robił to na swoim streamie i nie wybijał się na streamie u nikogo innego, więc robił z siebie pajaca, ale nie wybijał się na niczyich plecach. Trochę odmienna sytuacja niż u Gurala.
  • Odpowiedz
W tej całej sytuacji najmniej istotne jest kto się na kim wybija. Przypominam Wam, że akcja wykopu ma na celu zwalczanie pedofilii i tego typu treści. Nie interesuje mnie to kto na kim się wybił lub kto jako pierwszy robił omegle albo telefony...
  • Odpowiedz
@Hustla: Ja nigdzie nie pisałem, że to jest okej. Chodziło mi po prostu o to, że Rafonix jak zaczynał, to przynajmniej nie robił tego na niczyich plecach i nie pucował d--y, czyli odwrotnie od Gurala.

I, żeby była jasność - nie szanuję obu i obaj powinni zniknąć z YouTube'a.
  • Odpowiedz