Wpis z mikrobloga

@odyn88 sprawa jest prosta, do czasu aż nie będziesz prawdziwą 14- dziewczynką i nie będą jej wysyłać zdjęć i propozycji to nie popełniają przestępstwa, tak to wyglada od strony prawnej. Zakładam, że nie masz 14 latki pod ręką, która chciałaby rozegrac akcję, więc mozesz ich trollować do bólu bo i tak bagiety nic nie zrobią.
  • Odpowiedz
@teoria_wielkiego_przegrywu: trudno jest się z Tobą nie zgodzić ale co do tej ostrożności to oni zawsze mieli #!$%@?, wejdź na czaterie tam festiwal pedofilów trwa już od wielu lat a siedzą tam sobie bo nic im nie można zrobić póki nie zostaną złapani za rękę dlatego wydaje mi się, że najlepsze są akcje gdzie trzeba uświadomić rodziców by zainteresowali się co ich pociechy robią w internecie ale jak najbardziej przyjmuje
  • Odpowiedz
@joyko: jak będzie ustalona godzina i miejsce to.. A nic ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@donMenik: o #!$%@?, to jeszcze jest? XD

@yahoomlody: taki fetysz ;) a tak serio ludzie byli zainteresowani taka akcja gdy wyszła afera z pedofilami na gg więc zrobiłem to na strimie aby się przekonać jak sytuacja wygląda a, że koleś wysłał mi zdjęcia swojego przyrodzenia to niepja wina
  • Odpowiedz
@odyn88: @Agemaker: @ziobro2: @Gregua:

USIŁOWANIE NIEUDOLNE

Obowiązujący Kodeks karny, wzorując się na ustawach karnych z 1932 r. i 1969 r., w art. 13 § 2 przewiduje: „Usiłowanie zachodzi także wtedy, gdy sprawca nie uświadamia sobie, że dokonanie jest niemożliwe ze względu na brak przedmiotu nadającego się do popełnienia na nim czynu zabronionego lub ze względu na użycie środka
  • Odpowiedz