Wpis z mikrobloga

@odyn88: genialny pomysł, jeżeli byłaby to sobota to możliwe że będę akurat w Gdańsku to mogę to " zmonitorować " ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@farmaceut: to jakiś rusek albo francuz, też złapany na gadu gadu jak był napalony na naszą 13 letnią Anie xD 55 letni Marek jest już ustawiony w Gdańsku głównymi z różami w sobotę, to może tego też tam umówię? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@farmaceut: no na strimie bym ich umówił ale zobaczę jak by działał strim z mojego telefonu na youtube, net nju mobile powinien dać radę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@nabavzbjl: @farmaceut: to musiałbym zgromadzić materiał i przejść się na policję, na tego Marka jest dużo materiału bo wysyłał 13 letniej dziewczynie zdjęcia penisa i były zboczone propozycje ale z tym drugim aż tak grubo nie było, chłop wie, że to dziecko i był jakiś zboczony temat (nie pamietam przejrze archiwum) ale jakiś obleśnych zdjęć nie wysyłał xD
  • Odpowiedz
@nabavzbjl: prowokacje to śliski temat, sam sobie mogę prokuratora na głowę zrzucić bo nie mogę podpuszczać pedofila on musi całkowicie wychodzić z inicjatywą więc muszę przejrzeć sobie archiwum.. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@odyn88 No to czas się określić - albo ustawiasz dzieciojebców z policją, albo odpuść temat, bo jeszcze ktoś pomyśli, że robisz to dla atencji, a przecież tak nie jest :)
  • Odpowiedz
@nabavzbjl: potrzebowałbym w sumie pomocy od osoby co ma jakieś doświadczenie w tym temacie, nie sądziłem, że umówienie się z takim zboczeńcem jest takie proste więc masz rację.. chyba trochę zaczęło mnie to przerastać dlatego wpadł mi pomysł z ośmieszeniem tych kolesi :-P
  • Odpowiedz