Wpis z mikrobloga

@magicznyy: Facc nie ma teraz sensu. Też nie grałem od 2010, początki ciężko ogarnąć, bo sporo nowych miejscówek i expowisk, itemków itd. Nie żałuję, że wróciłem :P
  • Odpowiedz
@magicznyy: Sens zawsze jest. Ja zbijam tylko 2h zielonej staminki (150% expa) i tyle mojego grania. W tygodniu zbije 1h-2h, w weekendy zawsze te 2h zbite. Premka nie miesiąc, za 3 dni się kończy, wbiłem 78 ek. Tyle, że miałem dobry start, bo kumpel podrzucił eq i trochę hajsu. Zabawa jest, jeszcze się nie znudziła, a bym powiedział, że się rozkręca. Wszystko zależy od osoby :)
  • Odpowiedz
@magicznyy: Na ostach też coś się grało, ale to jednak nie jest to. Nie dość, że połowa z nich szybko upada (preferowałem 7.4 klient), więc nie masz pewności, że to co wbiłeś na drugi dzień już nie będzie istnieć.
  • Odpowiedz
  • 0
Dajcie serwery! I jaka klasa teraz ma najłatwiej na start? (Nie wiem czy coś się że skillowaniem zmieniło ale nienawidziłem tego)
  • Odpowiedz
  • 0
@magicznyy Ja na Candii. Za miesiąc mają ją połączyć z 2 innymi serwami to będzie więcej ludzi (w sumie nie wiem czy to dobrze :D). Ek ma lipe do 100lvl, bo słabe skille i ogólnie słabo bije solo. Potem się rozkręca. Skilujesz offline, szczególnie na npvp. Innych prof nie wiem.
  • Odpowiedz
  • 0
@magicznyy Na facc bodajże się nie da. Na facc ani spellow, ani statku, ani dobrych expoeisk, ani offa. A no i masz market (sprzedajesz i kupujesz) i na facc tylko kupisz. 40 lvl to już trochę do przodu ^^
  • Odpowiedz
  • 0
@magicznyy Na candii jakos 18k za 1 tibia coin. 250 tc to miesiąc pacca. Na facc to chyba ze swamp trolli leci coś co jest dużo warte, bo to h lvle kupują do ulepszeń broni. Obadaj.
  • Odpowiedz